Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

znowu kurwy - Norwegia

581 Postów
mart enty
(bodys)
Wyjadacz
Drogie MN moze tak chociaz odnieslibyscie sie jakos na forum na temat tych ogloszen. Moze jakies przepraszam, nie dajemy sobie z tym rady... bo to, ze na forum sa reklamy, to jestem w stanie zdzierzyc, ale "notorycznych kurwow" niet a Wasze milczenie i usuwanie postow raz na dobe jest zalosne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw) Online
Początkujący
napisał:
Drogie MN moze tak chociaz odnieslibyscie sie jakos na forum na temat tych ogloszen. Moze jakies przepraszam, nie dajemy sobie z tym rady... bo to, ze na forum sa reklamy, to jestem w stanie zdzierzyc, ale \"notorycznych kurwow\" niet a Wasze milczenie i usuwanie postow raz na dobe jest zalosne

Dzień dobry, usuwamy erotyczne boty natychmiast po ich zauważeniu. Niestety nie jesteśmy w stanie moderować forum całą dobę, więc niektóre ogłoszenia usuwane są z opóźnieniem. Nasz dział IT pracuje obecnie nad rozwiązaniem tego problemu, by nic nie zakłócało korzystania z forum. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Moderacja MN
Zgłoś wpis
581 Postów
mart enty
(bodys)
Wyjadacz
Mialem na mysli takze usuwanie postow niewygodnych. Ta Wasza praca nad tym problemem trwa juz kilka dobrych lat. Ale chwali sie to, ze nie usuneliscie tego watku ze wzgledu na wulgaryzm w tytule. Bo tu ne chodzi o wulgaryzmy, tylko o dosadne zwrocenie uwagi na problem. Naprawde to forum kiedys bylo uzyteczne, a od kilku lat jest bezplodne z powodu nadinterpretacji regulaminu stworzonego przez was samych. Mvh.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
a teraz usuwane są wpisy /posty i administracja nie raczy odpowiedzieć na pytanie :jaki punkt regulaminu złamałem ?
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
561 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
qantan napisał:
a teraz usuwane są wpisy /posty i administracja nie raczy odpowiedzieć na pytanie :jaki punkt regulaminu złamałem ?

Czy trzebac lamac regulamin, aby post byl usuniety?
Moderator jest wszechmocny i nie ma potrzeby tlumaczenia sie ze swojej radosnej tworczosci usuwania wedlug uznania.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas