Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uzyskanie pobytu tymczasowego, pomocy! - Norwegia

5 Postów
alysondk
(alysondk)
Wiking
Witam! Jutro mam wizytę w UDI. CHciałabym uzyskać D-nummer. Nie posiadam jednak obecnie żadnej umowy o pracę. Mieszkam z chłopakiem, który ma pobyt stały, wynajmujemy mieszkanie więc mogę mieć dokument umowy wynajmu mieszkania, gdzie będzie moje nazwisko. Co jeszcze mogę zrobić by uzyskać pobyt tymczasowy jako poszukujący pracy? Słyszałam, że można przynieść wydrukowaną ofertę pracy.. Może to być zwykła oferta np. z Finn?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
160 Postów

(finsbury)
Stały Bywalec
alysondk napisał:
Witam! Jutro mam wizytę w UDI. CHciałabym uzyskać D-nummer. Nie posiadam jednak obecnie żadnej umowy o pracę. Mieszkam z chłopakiem, który ma pobyt stały, wynajmujemy mieszkanie więc mogę mieć dokument umowy wynajmu mieszkania, gdzie będzie moje nazwisko. Co jeszcze mogę zrobić by uzyskać pobyt tymczasowy jako poszukujący pracy? Słyszałam, że można przynieść wydrukowaną ofertę pracy.. Może to być zwykła oferta np. z Finn?

Dopoki nie bedziesz miala umowy o prace(jakiejkolwiek) dopoty nie dostaniesz d-nummeru
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok