Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ubezpieczenie auta - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
anna slowinska
(anisia)
Wiking
witam, mam pytanie czy w Norwegii można ubezpieczyć auto na tymczasowy nr pernosalny, jeśli tak to może znacie jakieś firmy ubezpieczeniowe oczywiście w Norge . Dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
anisia napisał:
witam, mam pytanie czy w Norwegii można ubezpieczyć auto na tymczasowy nr pernosalny, jeśli tak to może znacie jakieś firmy ubezpieczeniowe oczywiście w Norge . DziękujeTak można to zrobić, oczywiście auto jest kupione w norwegi i jest na norweskiej rejestracji.
Tu masz kilka:
storebrand
www.storebrand.no/site/stb.nsf/E
Sparebank1
portal.sparebank1.no/appmanager
IF
www.if.no/web/no/privat/Forsikri
KLP
klpinteraktiv.klp.no/forsikring
Gjensidige
www.gjensidige.no/beregn/bilfor
Te linki trzeba skopiować, inaczej wyświetla się baner portalu i moga być kłopoty z wyświetleniem strony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
Polecam przy okazji wyciagnac zaswiadczenie z PL by akceptowali bonus - po co placic ekstra. Nie kazda firma akceptuje znizki z PL ale tryg napewno potem mozna sie przeniesc juz ze znizka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
anna slowinska
(anisia)
Wiking
Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
anisia napisał:
witam, mam pytanie czy w Norwegii można ubezpieczyć auto na tymczasowy nr pernosalny, jeśli tak to może znacie jakieś firmy ubezpieczeniowe oczywiście w Norge . Dziękuje

Proszę : www.mojanorwegia.pl/ubezpieczenia/ubezpi...hodu_w_norwegii.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok