Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Konto NOK w Polsce - Norwegia

2 Posty
Wiking
Witam Orientuje się ktoś czy jest jakiś bank w Polsce w którym da się otworzyć konto w NOK tak aby wpłacić gotówkę i móc robić transakcje na cinkciarzu? Kantory online wymagają kont w obu walutach a ja niestety w NOKach nie mam. Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
gimbi napisał:
Witam Orientuje się ktoś czy jest jakiś bank w Polsce w którym da się otworzyć konto w NOK tak aby wpłacić gotówkę i móc robić transakcje na cinkciarzu? Kantory online wymagają kont w obu walutach a ja niestety w NOKach nie mam. PozdroTak jest taki bank, to dawny Nordea Bank Polska, który został przejęty przez PKO Bank.
Powinieneś poszukać na ich stronie gdzie mają oddziały przyjmujące korony, ponieważ nie każdy oddział to robi.
Tu masz więcej aktualnych informacji:
www.pkobp.pl/fuzja/aktualnosci/nordea-ba...pko-bankiem-polskim/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Remigrant napisał:
gimbi napisał:
Witam Orientuje się ktoś czy jest jakiś bank w Polsce w którym da się otworzyć konto w NOK tak aby wpłacić gotówkę i móc robić transakcje na cinkciarzu? Kantory online wymagają kont w obu walutach a ja niestety w NOKach nie mam. PozdroTak jest taki bank, to dawny Nordea Bank Polska, który został przejęty przez PKO Bank.
Powinieneś poszukać na ich stronie gdzie mają oddziały przyjmujące korony, ponieważ nie każdy oddział to robi.
Tu masz więcej aktualnych informacji:
www.pkobp.pl/fuzja/aktualnosci/nordea-ba...pko-bankiem-polskim/

--------
Robisz zla robote Stary! Uczysz bezmyslnosci bezmyslniakow. Pomagasz Nas Polaków osmieszac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
HeartB napisał:
Robisz zla robote Stary!
Uczysz bezmyslnosci bezmyslniakow.
Pomagasz Nas Polaków osmieszac.

Czy ty aby na pewno, dokładnie i ze zrozumieniem przeczytałeś to co sam napisałeś, przed naciśnięciem napisu "WYŚLIJ".
Przed kim ośmieszam nas Polaków, skoro odpowiadam na zadane pytanie na polskim forum.
Moim zdaniem, lepiej jest tu udzielić rzetelnej odpowiedzi instrukcyjnej, niż jakiś delikwent ma się pytać nieudolnie na zewnątrz, bez względu na znaczenie tego określenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Zmuszaj młode pokolenie do samodzielnego myślenia. Bo je debilny PIS całkowicie za gospodaruje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
HeartB napisał:
Zmuszaj młode pokolenie do samodzielnego myślenia. Bo je debilny PIS całkowicie za gospodaruje. Nieudolnie zmieniasz temat i to w złym, ponieważ politycznym kierunku.
Wstyd, a miałem już ciebie za poważniejszego dyskutanta.
Mnie też pomagano i tłumaczono na samym początku pobytu w Norwegi jak chłopu na łopacie.
Czy to jest jednoznaczne z tym, że debilne PO mnie zjadło?, lub teraz PIS dobierze się mi do moich gaci?
Zastanów się co wypisujesz w tak poważnych jednak tematach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Remigrant napisał:
HeartB napisał:
Zmuszaj młode pokolenie do samodzielnego myślenia. Bo je debilny PIS całkowicie za gospodaruje. Nieudolnie zmieniasz temat i to w złym, ponieważ politycznym kierunku.
Wstyd, a miałem już ciebie za poważniejszego dyskutanta.
Mnie też pomagano i tłumaczono na samym początku pobytu w Norwegi jak chłopu na łopacie.
Czy to jest jednoznaczne z tym, że debilne PO mnie zjadło?, lub teraz PIS dobierze się mi do moich gaci?
Zastanów się co wypisujesz w tak poważnych jednak tematach.

---------
Mnie nie pomagano.Nawet o to nie prosilem. Taki męski nawyk. Endemizm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
HeartB napisał:
Mnie nie pomagano.
Nawet o to nie prosilem.
Taki męski nawyk.
Endemizm.

Cóż nie każdy jest "alfa-omega".
Ja mam skończoną tylko polską podstawówkę, tu dopiero "robię tzw. zasadniczą zawodową".
Dlatego pomoc była mi potrzebna i naprawdę szanuje tych ludzi, którzy mi pomagali i nadal pomagają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
A ja mam "az" doktorat i obaj tu lugamy. Co za roznica.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
jak nie potrzebujesz pomocy i nie chcesz jej dać to po kij tu włazisz i cwaniakujesz? Po prostu idz se być fajny kaj indziej. Po prostu co po niektórzy są gangsterami i pracują latami na czarno i mają już 5 walizek koronek w swoim gniazdku w PL i chcą to wymienić na cinkciarzu taki bandyta jak ja więc potrzebuje pomocy od kogoś bystrego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok