Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Dziecko w samochodzie - Norwegia

16 Postów
Magda Fryzjowicz
(WikingNorweski)
Wiking
Zostawilam 3 letnie dziecko na 5 minut w samochodzie, z silnikiem wlaczonym bo nie chcialam meczyc juz silnika. Poszedlam do sklepu i zajeło 5 minut, nagle jakis dziaduszek pszyszedl zrobil zdjecia i powiedzial ze poda mnie na policje. Co myslicie o tej sytuacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
WikingNorweski napisał:
[quote]Zostawilam 3 letnie dziecko na 5 minut w samochodzie, z silnikiem wlaczonym bo nie chcialam meczyc juz silnika. Poszedlam do sklepu i zajeło 5 minut, nagle jakis dziaduszek pszyszedl zrobil zdjecia i powiedzial ze poda mnie na policje. Co myslicie o tej sytuacji?[/quote-
--------
Powinien wezwać Politi a przed ich przyjazdem wziąć narciarski kijek i walnąć w pusty czerep durna matkę za narażenie dziecka, (pożar, porwanie). Politi powiadomi Barnevernet, - masz to jak w banku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
czesio2009 napisał:
brawo dla staruszka!!!
--------
Gdyby dziecko spłonęło jego Mac wylaby z rozpaczy... po stracie zasiłku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Magda Fryzjowicz
(WikingNorweski)
Wiking
Po co mam budzic dziecko na 3 minuty? Wiecej stresu niz ten sklep byl wart Auto bylo kolo wejscia wiec nikt by napewno nie wzial mi auto albo wzial mi dziecko, a tak wgl to byly kamery. Wiec daleko by nie doszedł jak by ktos tak zrobil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Tiger1991
(Tiger1991)
Wiking
tak jest brawo dla staruszka!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
Kamila ...
(kamila00)
Początkujący
jak ci to udowodnia to nawet ci dziecko może opieka zabrać...gratulacje pomysłowości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Magda Fryzjowicz
(WikingNorweski)
Wiking
Jak by taki byl mądry to by zadzwonil na policje w Sandnes jest policja kolo Maxi Sandnes doslownie minuta od sklepu wiec nie rozumiem dlaczego nie zadzwonil.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
WikingNorweski napisał:
Po co mam budzic dziecko na 3 minuty? Wiecej stresu niz ten sklep byl wart Auto bylo kolo wejscia wiec nikt by napewno nie wzial mi auto albo wzial mi dziecko, a tak wgl to byly kamery. Wiec daleko by nie doszedł jak by ktos tak zrobil.
------
Dawcy nasienia- omijać ten przypadek z daleka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
WikingNorweski napisał:
Jak by taki byl mądry to by zadzwonil na policje w Sandnes jest policja kolo Maxi Sandnes doslownie minuta od sklepu wiec nie rozumiem dlaczego nie zadzwonil.
----
Pisz w innym języku, żeby kretynizmu nie kojarzyć z polskościa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
trzeba było dziadka przywiązać do zderzaka i ciągnąć po bruku z kilometr
może by w końcu przestał z Polkami zadzierać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok