Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Powrót do Norwegii - Norwegia

4 Posty
AGNIESZKA GB
(aga1987)
Wiking
WITAM WSZYSTKICH. MAM OGROMNĄ PROŚBĘ O POMOC. PRZYJECHALAM DO MĘŻA PONOWNIE DO NORGE. MAM JUŻ PERSONNUMER ORAZ POZWOLENIE NA CZAS NIEOKREŚLONY. GDZIE I Z CZYM MUSIMY SIE NAJPIERW UDAC ZEBY WSZYSTKO ODŚWIEŻYC I OCZYWIŚCIE Z JAKIMI DOKUMENTAMI ( PS MAMY DZIECI KTÓRE TEŻ MAJA POZWOLENIA TAK JAK JA Z 2011 ROKU. ) A WRÓCILIŚMY TERAZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
169 Postów
Magda Lena
(madeleine)
Stały Bywalec
Może zacznij od UDI, www.udi.no Po wypełnieniu ankiety pewnie trzeba będzie się udać na Policję, ale wpierw trzeba wybrać termin spotkania. To wszystko powinno być na stronie UDI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Kurdys
(TomaszKurdys)
Wiking
idz sie zarejestrowac do forgeregistrere jak cie zamelduja to nie musisz isc nigdzie,a jak nie zarejestruja cie to musisz umowic sie na godzine na polici i starac sie o nowe pozwolenie,dadza ci od reki bo juz mialas pozwolenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
aga1987 napisał:
WITAM WSZYSTKICH. MAM OGROMNĄ PROŚBĘ O POMOC. PRZYJECHALAM DO MĘŻA PONOWNIE DO NORGE. MAM JUŻ PERSONNUMER ORAZ POZWOLENIE NA CZAS NIEOKREŚLONY. GDZIE I Z CZYM MUSIMY SIE NAJPIERW UDAC ZEBY WSZYSTKO ODŚWIEŻYC I OCZYWIŚCIE Z JAKIMI DOKUMENTAMI ( PS MAMY DZIECI KTÓRE TEŻ MAJA POZWOLENIA TAK JAK JA Z 2011 ROKU. ) A WRÓCILIŚMY TERAZ
Aga, jedyne co musisz zrobić, to iść do folkeregisteret i ponownie sie zameldować, wypełnić formularz flytting fra utlandet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok