Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Opłata wstępna czy wyłudzenie VIKING - Norwegia

100 Postów
nadin .
(nadins)
Początkujący
Hei
Mam problem z firma Viking z racji iż jeździłam na pl blachach to zabrali mi nadzień dobry 7 tys kr. za wstępną rozmowę, hol 130km. Jednak pracownikowi czy podwykonawcy (nie wiem) nie chciało sie tyle mnie holować, wiec zaciągnął moje autko i nas do swego warsztatu oddalonego o 3km wmawiając mi iż to 10km .No niech mu będzie, kasa ściągnięta może coś pomoże , tak wtedy pomyślałam .W warsztacie Vikinga okazuje sie iż dalej nigdzie mnie nie będzie holował ,gdyż on tak daleko sie nie zapuszcza i ewent. jutro może mi pomóc, czyli zdiagnozować co autku dolega i czy da rade jakąś inna firma ewentualnie go mi sholowac ale będzie więcej kosztować i miał oddzwonić następnego dnia w tej sprawie.No ok, na to sie zgodziłam tym bardziej iż wiedziałam że nie da rady jego naprawić, gdyż padł alternator a to nie robota na 5min i na pewno nie zgodzę sie aby on to robił. Następnego dnia czekam na fon od Vikinga i ku...a okazuje sie iż ten typek bez pytania zaholował mi autko 40km dalej do innego warsztatu.No ca za ...... aż sie zagotowałam wtedy.To ja za telefon i dzwonie do Centrali Vikinga i pytam sie jakim prawem podjął decyzję bez mej zgody i że próbuję mnie naciągnąć na kasę .Po długiej rozmowie bo gadało sie z nimi jak ze ścianą, doszliśmy do porozumienia iż wyśle na e-meila info., za co będę musiała zapłacić i ile. Że spróbują te informacje wyjaśnić mówiąc iz;państwa zadowolenie jest naszym priorytetem" Uśmiałam sie ,ale złość nie minęła gdyż czekam już ponad tydzień i zero informacji z ich strony.
Zastanawiam sie czy ktoś miał podobną sytuację, lub z nimi do czynienie.
Za informację dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Moze mozna to zalatwic przez ubezpieczyciela. Ja np. place za podobna przyjemnosc 500 NOK, reszte placi ubezpieczenie.

Co do holowania, to zawsze zabieraja ciebie do najblizszego warsztatu., lub warsztatu co jest w granicach rozsadku (pewnie tak maks. 10 km).
O tym, ze zabiora ciebie do warsztatu oddalonego o 40 km mozesz zapomniec.
To jest w koncu pomoc drogowa, a nie firma przewozowa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok