Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

okna PCV - Norwegia

3 Posty
Agata S
(Twingus)
Wiking
Witam, mam pytanie czy mi się wydaje czy w Norwegii niewiele osób montuje okna PCV Chcielibyśmy z mężem zmienić okna w domu i pomyśleliśmy o plastikowych Czy są jakieś problemy z tymi oknami w Norwegii ? A być może one się tutaj nie sprawdzają .... Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MAsz racje, malo sie tutaj uzywa okien plastikowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Twingus napisał:
Witam, mam pytanie czy mi się wydaje czy w Norwegii niewiele osób montuje okna PCV Chcielibyśmy z mężem zmienić okna w domu i pomyśleliśmy o plastikowych Czy są jakieś problemy z tymi oknami w Norwegii ? A być może one się tutaj nie sprawdzają .... Pozdrawiam
Glowny problem z takimi oknami, to to, ze sa one niepopularne. Jezeli bedziecie w przyszlosci sprzedawac dom czy mieszkanie, to kupujacy z biegu bedzie chcial placic mniej, gdyz bedzie uwazal, ze okna sa do wymiany.
Wymiana okna w Norwegii koszatuje srednio 10 tys od okna, wliczajac w to rowniez cene okna - czyli 10 tys. za okno+robocizne. I nikt nie bedzie sie trzaskal i liczyl, ze bedzie sie sam bawil w wymienianie, tylko od razu cena mieszkania bedzie nizsza o te 10 tys. od okna.

Jezeli nie chce wam sie w przyszlosci malowac okien, to juz lepiej kupic okna aluminiowe niz plastikowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agata S
(Twingus)
Wiking
Ok dziękuję za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Okna PCV są od lat reklamowane w Norwegi jako bezkonserwacyjne . Ale jakoś to Norwegów nie przekonuje. Bo oni uważają że to wada że nie można odnowić malowaniem. Po za tym okna PCV rzadko występują w najpopularniejszych w skandynawi sposobach otwierania. W norweskim nasłonecznieniu to okna PCV nie mają namniejszych szans na żółknięcie i deformację temperaturową. Ale to taki kraj gdzie nie gustują w tworzywach sztucznych w budwonictwie. Takie wyroby są traktowane jako podłego gatunku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
1.5 - 2 tys. zł to zapłaci w Polsce nie za okno ale za dwuskrzydłowe drzwi tarasowe, oczywiście z pcv. Okna małe to od 300 zeta, większe 500- 600zł. Mowa o białych. Wymiary przy oknach pcv nie wpływają na cenę bo i tak profile rozmierza i rozcina automat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agata S
(Twingus)
Wiking
dziękuję za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok