Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
niewiem czy modne czy nie, przypadkiem weszlam w posiadanie spiruliny i ci powiem ze efekt jest bardzo pozytywny, zarowno moge przezyc dzien w pracy a pozniej 2h na silowni
sklad i wlasciwosci spriruliny i chlorelli jest zadzwiwiajacy jak dolaczysz acai to mozesz sobie darowac inne suplementy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
ania_s napisał:
niewiem czy modne czy nie, przypadkiem weszlam w posiadanie spiruliny i ci powiem ze efekt jest bardzo pozytywny, zarowno moge przezyc dzien w pracy a pozniej 2h na silowni
sklad i wlasciwosci spriruliny i chlorelli jest zadzwiwiajacy jak dolaczysz acai to mozesz sobie darowac inne suplementy


Nie wiem dalczego, ale dla mnie to efekt placebo, a jak przeczytalem o nich na stronach internetowych producenta to wlosy staja deba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
wolna wola Karol, ja za to wiem ze wcinam alge i jagode i na to co jest w tym chemicznym bialym proszku juz nigdy nie zamienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Podejrzewam, ze dziala to troche lepiej niz Oscillococcinum... Dla mnei takie preparaty i inne suplementy, byly i beda pachniec cyrkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
ze spirulina i algami bardziej kobieca autosugestia anizeli efekty musialabys jesc tego na potęge a 2 kwestia ze nie bylo by to w stanie zastapic Ci jedzenia a tymbardziej dac energii na silowni itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
mateusz Tulta
(Mateo85)
Nowicjusz
ale co ma piernik do wiatraka. acai i sprirulina to przeciez zupelnie co innego niz białko w proszku. nie rozumiem takiego zestawienia. wyzej wymienione fajna sprawa, sam podajadałem swojego czasu, jednak po wiekszej ilosc chlorelli mdłosci. ale to jest rzecz obok a nie zamiast innych odzywek. tylko jak mówie kazdy ma jakis cel. ja nie cwicze dla zdrowia i dla samej przyjemnosci trenigu. cwicze 10lat i po to zeby konkretne efekty i osiągi były, jednak ja to ja, kazdy ma inne cele. dla kogos kto cwiczy dla siebie bardziej rekreacyjnie nie polecałbym nic innego niz odpowiednia dieta + ew wedle zapotrzebowania vit i minerały
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Kamil Zimsky
(zimsky)
Wiking
Pany, które białko najlepsze [jakieś norweskie kfd wpc] i z którego sklepu, fajnie jakby ktoś bezpośrednio linkiem rzucił. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Hej
Ja zaopatruję się tutaj
www.gymgrossisten.no/
Sklep mają na Parkveien chyba 17. Oczywiście
nie zawsze oferta ze strony www odpowiada temu co jest
dostępne w sklepie, ale i tak mają świetny wybór. Porównywałem
z Protein Fabrik na Brugatta i jakimś sklepikiem koło Urzędu Miasta.
Tu masz dwie foty ze srodka:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
I to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(MarcinDaniec)
Wiking
Witam
Czy ktos chodzi moze do bare trening na haugerud? zapisalbym sie tam a z kims chodzic razniej.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok