Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski wojtek wojtek ciric smith Norbert Pacan Mateusz Bosak Angelika Mojak SaurusLex Ann@4412 (7483 niezalogowanych)
17 Postów
tomasz tomi
(tomotek)
Wiking
dziekuje bardzo za podpowiedz zeby udac sie do navu albo innej odpowiedniej instytucji, nie wiedzialaem ze moga tam mi w jakis sposob pomoc. co do zdecydowanej reszty wypowiedzi odnosze wrazenie ze ich autorzy maja takie sama wiedze na temat prowadzenia firmy jak i ja....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
powiatowy myśliciel napisał:
i tak wszystkie te firmy to tylko o d..upę rozbić -- szkoda słów jak się na to wszystko patrzy ---rizle bo ty to już całkiem chyba koncern w Norwegii prowadzisz bo piszesz jakbyś co najmniej prezesem był-- ,

Dwoch spolek narazie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Stały Bywalec
gabriel napisał:
tomotek napisał:
DA to znaczy Delt Ansvar, ale ci co maja do powiedzenia cos madrego w tej kwestii to znaja to rozwinecie.....
ZAPYTAŁEM SIĘ GRZECZNIE O ZNACZENIE DANEGO SKRÓTU ...
KTÓRY UMIEŚCIŁEŚ W SWOIM TEMACIE.

A TY ZAMIAST RZECZOWO ODPOWIEDZIEĆ...

TO BARDZO GŁUPIO MĘDRKUJESZ ...
!!!.



- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.
To chyba Dokladny cytacik odnosnie wiekszosci twoich postow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
rizle napisał:
... cytacik odnosnie wiekszosci twoich postow..
Moje posty jakie są takie są i pewnie inne nie będą ...
Bo są odzwierciedleniem tego co piszą i jak piszą Inni...!!!
Przeczytaj sobie pierwszy post , założyciela Tego tematu , oraz porównaj go następnie z Moim postem... Pytającym , a następnie z odpowiedzią i re...odpowiedzią ...

KPIĘ SOBIE W ŻYWE OCZY Z OSÓB , KTÓRE ZADAJĄC KONKRETNE PYTANIE, NIE POTRAFIĄ ZBUDOWAĆ LOGICZNEGO PEŁNEGO ZDANIA PYTAJĄCEGO...

WSTYD TYLKO I OBCIACH ,JAK KTOŚ ZAMIAST KONKRETNIE I RZECZOWO PYTAĆ , NIE ROBI NIC INNEGO , JAK SZCZEKA PÓŁGĘBKIEM , przy okazji zjadając słowa i określenia , tak potrzebne dla jasności zadawanego pytania... .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TV Norge)
Wiking
gabriel napisał:
tomotek napisał:
DA to znaczy Delt Ansvar, ale ci co maja do powiedzenia cos madrego w tej kwestii to znaja to rozwinecie.....
ZAPYTAŁEM SIĘ GRZECZNIE O ZNACZENIE DANEGO SKRÓTU ...
KTÓRY UMIEŚCIŁEŚ W SWOIM TEMACIE.

A TY ZAMIAST RZECZOWO ODPOWIEDZIEĆ...

TO BARDZO GŁUPIO MĘDRKUJESZ ...
!!!.


No to moze ja sie odezwe. DA to spolka cywilna - tzn spolka BEZ OGRANICZONEJ ODPOWIEDZIALNOSCI.. Wspolnicy za zobowiazania odpowiadaja swoim majatkiem w odroznieniu od spolki Z.O.O.
Poza tym /to akurat nie do Ciebie, Gabriel/ norweskie AS to nie polskie S.A.. AS to polskie ZOO, a S.A. to Spolka Akcyjna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TV Norge)
Wiking
powiatowy myśliciel napisał:
i tak wszystkie te firmy to tylko o d..upę rozbić -- szkoda słów jak się na to wszystko patrzy ---rizle bo ty to już całkiem chyba koncern w Norwegii prowadzisz bo piszesz jakbyś co najmniej prezesem był-- ,

Kolego B....
Jako pracownik na etaciku powinienes miec moze nieco wiecej szacunku do swoich szefow, bo tylko dzieki ich zaangazowaniu, uporowi i czesto nie dospanym nocom mozesz sobie tu pisac to co piszesz, popijajac norweskie pifko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
TV Norge napisał:
... DA to spolka cywilna - tzn spolka BEZ OGRANICZONEJ ODPOWIEDZIALNOSCI.. Wspolnicy za zobowiazania odpowiadaja swoim majatkiem
I o taką odpowiedz PANIE..."tomotek"... chodziło...
Dlatego też zapytałem , w jakiej branży ma być ta firma....

Dlatego , że trzeba być TOTALNYM DEBILNYM ANALFABETĄ GOSPODARCZYM... by zakładać firmę w obcym kraju , bez znajomości realiów fiskalnych ,na zasadach właśnie... D A....

A Pan w szczególności nie dorósł do zakładania Tutaj jakiejkolwiek firmy , a już w szczególności.. D A...skoro nie potrafi Pan precyzyjnie odpowiedzieć na zadawane proste pytania...
Niemniej Tacy jak Pan są wszędzie potrzebni by Waszym Kosztem Ktoś SPRYTNIEJSZY NABIJAŁ SWOJE KONTO...
Jednego już Tu takiego podobnego Mamy... , co obecnie płacze i wzywa pomocy , bo nie wie jak i za co zapłacić , ogromne /jak dla Niego / kwoty karne ...
POWODZENIA...w INTYRYSACH...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
tomasz tomi
(tomotek)
Wiking
nie wiem czy wszyscy potrafia czytac....w pierwszym poscie pisalem ze zastanawiam sie, bo mi zaproponowano otworzenie takiej a nie innej formy dzialalnosci a nie ze ja otwieram....po drugie pisalem, ze chce sie cos na ten temat dowiedziec, bo nie wiele wiem. i nie widze powodow by ludzi ktorzy zadaja jakies pytanie na forum, bo nie posiadaja wiedzy na dany temat nazywac TOTALNYM DEBILNYM ANALFABETĄ GOSPODARCZYM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(TV Norge)
Wiking
tomotek napisał:
nie wiem czy wszyscy potrafia czytac....w pierwszym poscie pisalem ze zastanawiam sie, bo mi zaproponowano otworzenie takiej a nie innej formy dzialalnosci a nie ze ja otwieram....po drugie pisalem, ze chce sie cos na ten temat dowiedziec, bo nie wiele wiem. i nie widze powodow by ludzi ktorzy zadaja jakies pytanie na forum, bo nie posiadaja wiedzy na dany temat nazywac TOTALNYM DEBILNYM ANALFABETĄ GOSPODARCZYM.

Co by mozna bylo jeszcze dodac, chyba to ze odpowiedzialnosc majatkowa za zobowiazania reguluje umowa miedzy wspolnikami. Jesli ktos chce miec dla przykladu 60% zyskow musi sie liczyc rowniez z 60% odpowiedzialnoscia w przypadku bankructwa. Wklad do spolki niekoniecznie musi miec charakter majatkowy /jeden wspolnik moze wniesc kaske, a drugi kontakty/.
Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
tomotek napisał:
nie wiem czy wszyscy potrafia czytac.....
POTRAFIĄ ....
I DLATEGO ZADAŁEM ,TAKIE A NIE INNE PYTANIA POMOCNICZE , NA KTÓRE NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ DO TEJ PORY...
Tylko zacząłeś mędrkować...

Gdybyś od razu odpowiedział jak należy , nie było by tej słownej pyskówki , tylko konkretne rzeczowe odpowiedzi , naprowadzające na rozważny tok dalszego postępowania...
A tak Masz za Swoje noszenie Dupy powyżej Własnego Nosa...
BĘC...!!!

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok