Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
sailor napisał:
Moze w twoim przypadku trafiales na wyjatkowo tepych urzednikow...

To zwykle zalozenie odgorne.... Na cale szczescie czasem mozna sie milo zdziwic

Zgadza sie, za pierwszym razem skonczylo sie w Fylkesmannen, w Oslo.. bycmoze dlatego, ze uzasadnienie zajmowalo dwie strony (nieco bardziej zlozona sytuacja). Tresc wniosku jest natomiast identyczna, i nie ma znaczenia, w ktorym urzedzie zaczniesz.. i tak wniosek skonczy we wlasciwym.. rozny jest tylko czas oczekiwania

Tak z ciekawostek: Chcialem dodatkowo zmienic pisownie imienia i nazwiska.. Tutaj - nie ma problemu.. ale sprobuj zaktualizowac te dane w Polsce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
Czyli muszę dostarczyć akt małżeństwa z apostille(taki akt posiadam gdy zmieniałam stan cywilny musiałam podać) oraz dokument z nowym nazwiskiem - czyli dowód osobisty również może być ? oraz podanie. Zgadza się?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
oleńka84 napisał:
Czyli muszę dostarczyć akt małżeństwa z apostille(taki akt posiadam gdy zmieniałam stan cywilny musiałam podać) oraz dokument z nowym nazwiskiem - czyli dowód osobisty również może być ? oraz podanie. Zgadza się?

Nie wspomnialas, ze masz apostille.. Tak, w tym ukladzie masz wszystko..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
i nie potrzebuje aktu urodzenia bo gdzieś czytałam że trzeba tak mam z apostille ale gdzieś wyczytałam że te dokumenty mają ważność tylko 2 miesiące tzn dokumenty tłumaczone dziękuję wam wszystkim za informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Witam
Pytanie: chce zmienic tylko imie w Norwegi lub Imie i nazwisko. Czy musze to zrobic tez w Polsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok