Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

praca - Norwegia

Czytali temat:
(1313 niezalogowanych)
5 Postów
Miłosz Izdebski
(miloszevic)
Wiking
Witam mam pytanko planuje wyjazd do norwegii..jestem fryzjerem i chcialem zapytac czy w norwegii jest zapotrzebowanie na fryzjerow??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
w Oslo na przykład salony fryzjerskie sa co kilkanascie metrow, bywa i tak, ze sa dwa obok siebie. Ale czy jest zapotrzebowanie na fryzjerów do tych salonow to nie wiem. Wiem ze na "czarnym rynku " jest wiele ogloszen, a takze dziewczyny z Polski maja tu jakies firmy i reklamuja, ze z babona zrobia królewnę poszukaj na forum i zapytaj. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Miłosz Izdebski
(miloszevic)
Wiking
dzieki bardzo..glownie to chodzi mi o to zeby wyjechac do norwegii byle co robic...byle nie siedziec w pl....ale boje sie tak w ciemno jechac..bo nikogo tam nie mam..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jeśli masz w zanadżu jakies 50 tys. koron, to mozesz przyjechac w ciemno, okolo 4 miesiecy wytrzymasz szukajac pracy, mozesz nawet isc do UDI i dostaniesz pozwolenie jako szukajacy pracy, ale poki co to powysylaj CV do firm na takich stronach jak www. finn.no manpower.no jobzone.no jest tego mnóstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Miłosz Izdebski
(miloszevic)
Wiking
dzieki Ci bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
przegladnij gazety vg,aftenposten,dagbladet a zobaczysz ogloszenia o prace. oczywiscie po norwesku. zainwestuj w jezyk najpierw(podstawa!!!!).przyjechac i robic byle co nie ma sensu i nie wroze przyszlosci na takie myslenie.trzymaj sie swojego zawodu i tego co umiesz robic najlepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Miłosz Izdebski
(miloszevic)
Wiking
w sumie slusznosc....,ale ja jestem w goracej wodzie kapany juz bym wyjechal..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
to chlodna woda z fiordu moze cie zabardzo ostudzic!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Gołąb
(Adecco)
Wiking
Witajcie,


Aktualnie rekrutuję nauczycieli przedszkolnych, farmaceutów oraz pielęgniarki/pielęgniarzy z wyższym wykształceniem do pracy w Norwegii. Przed wyjazdem oferujemy intensywne specjalistyczne kursy języka norweskiego.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły tych ofert, skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu 695 060 54, napisz do mnie e-mail: agata.golab@adecco.pl lub odwiedź najbliższe biuro Adecco.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Adecco napisał:
Witajcie,


Aktualnie rekrutuję nauczycieli przedszkolnych, farmaceutów oraz pielęgniarki/pielęgniarzy z wyższym wykształceniem do pracy w Norwegii. Przed wyjazdem oferujemy intensywne specjalistyczne kursy języka norweskiego.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły tych ofert, skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu 695 060 54, napisz do mnie e-mail: agata.golab@adecco.pl lub odwiedź najbliższe biuro Adecco.


Oczywiscie adecco jest w temacie jak zawsze....chlopak ma fach fryzjerski w reku a nie nauczyciela p., farmaceuty czy pielegniarza. Ale chyba napisal ten post zbyt zakrecona czcionka i jest malo zrozumialy dla niektorych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok