Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

NORWEG ZAPOMNIAŁ... - Norwegia

Czytali temat:
Lukasz Lucky Luke Wielkoreki (2001 niezalogowanych)
267 Postów
Stały Bywalec
Oj tak,w końcu koniec tej groteski w norge.Nienormalny kraj,pogoda,żarcie i ludzie.Ale żebym popamiętał dobrze te bliskie spotkania z szambem,na koniec,już podczas mojego szczęśliwego pobytu z rodziną,pozostały dwie sprawy -LONN OG TRYG i FRIEPENGE za 2009.Teraz prosze o licytacje czego z tych dwóch były pracodawca zapomniał-tak,tak dobrze-obydwu-no tak mu gdzieś umkneło.Po szeregu monitów i innych kombinacji mam już wsio,zastanawia mnie czasami jedno-JAK TO MOŻNA TAK ZAPOMNIEĆ???Zeby nie było-prace miałem wyśmienicie płatną,norweskim się posługuje,specjalizacja wysoka,i jeszcze-nic nie zawdzięczam norwegii ,tylko sobie.Oczekuje na bawiące mnie do łez,nie tylko na tym forum zresztą,insynuacje różnych uratowanych przez norwegie ludzi,jakoby że to ja się myle,że powinienem kochać do śmierci norge,i pracodawce,mój błąd,wstydż sie,norwegia najlepsza jest,i ogólnie zaprzezanie faktom i wmawianie sobie że to takwłaśnie ma być a cały świat się myli.ps-do końca mych dni,we wszystkich miejscach które odwiedze i wszystkim ludziom których spotkam przekaże najszczerszą ze szczerych opowieść o pewnym takim kraju gdzie ludzie już nie są ludżmi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Popieram Cię w temacie tego opowiadania o Norwegi. Jedź wszędzie gdzie się da i opowiadaj jak najwięcej to może w Norwegi będzie coraz mniej takich jak ty - wiecznie niezadowolonych ludzi. A my tu sobie będziemy spokojnie pracowali i żyli. I nie będziemy musieli wstydzic się za rodaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
Skoro jestes taki madry i wyksztalcony i tak Ci zle poza Polska, to po co wyjezdzales? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
balum napisał:
Oj tak,w końcu koniec tej groteski w norge.Nienormalny kraj,pogoda,żarcie i ludzie.Ale żebym popamiętał dobrze te bliskie spotkania z szambem,na koniec,już podczas mojego szczęśliwego pobytu z rodziną,pozostały dwie sprawy -LONN OG TRYG i FRIEPENGE za 2009.Teraz prosze o licytacje czego z tych dwóch były pracodawca zapomniał-tak,tak dobrze-obydwu-no tak mu gdzieś umkneło.Po szeregu monitów i innych kombinacji mam już wsio,zastanawia mnie czasami jedno-JAK TO MOŻNA TAK ZAPOMNIEĆ???Zeby nie było-prace miałem wyśmienicie płatną,norweskim się posługuje,specjalizacja wysoka,i jeszcze-nic nie zawdzięczam norwegii ,tylko sobie.Oczekuje na bawiące mnie do łez,nie tylko na tym forum zresztą,insynuacje różnych uratowanych przez norwegie ludzi,jakoby że to ja się myle,że powinienem kochać do śmierci norge,i pracodawce,mój błąd,wstydż sie,norwegia najlepsza jest,i ogólnie zaprzezanie faktom i wmawianie sobie że to takwłaśnie ma być a cały świat się myli.ps-do końca mych dni,we wszystkich miejscach które odwiedze i wszystkim ludziom których spotkam przekaże najszczerszą ze szczerych opowieść o pewnym takim kraju gdzie ludzie już nie są ludżmi.


Mam tylko nadzieję że nie dostaniesz satysfaktcjonującej odpowiedzi,a wręcz utwierdzającą cię w tym
SZAMBIE MIŁEGO WSZYSTKIEGO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
balum napisał:
Oj tak,w końcu koniec tej groteski w norge.Nienormalny kraj,pogoda,żarcie i ludzie.Ale żebym popamiętał dobrze te bliskie spotkania z szambem,na koniec,już podczas mojego szczęśliwego pobytu z rodziną,pozostały dwie sprawy -LONN OG TRYG i FRIEPENGE za 2009.Teraz prosze o licytacje czego z tych dwóch były pracodawca zapomniał-tak,tak dobrze-obydwu-no tak mu gdzieś umkneło.Po szeregu monitów i innych kombinacji mam już wsio,zastanawia mnie czasami jedno-JAK TO MOŻNA TAK ZAPOMNIEĆ???Zeby nie było-prace miałem wyśmienicie płatną,norweskim się posługuje,specjalizacja wysoka,i jeszcze-nic nie zawdzięczam norwegii ,tylko sobie.Oczekuje na bawiące mnie do łez,nie tylko na tym forum zresztą,insynuacje różnych uratowanych przez norwegie ludzi,jakoby że to ja się myle,że powinienem kochać do śmierci norge,i pracodawce,mój błąd,wstydż sie,norwegia najlepsza jest,i ogólnie zaprzezanie faktom i wmawianie sobie że to takwłaśnie ma być a cały świat się myli.ps-do końca mych dni,we wszystkich miejscach które odwiedze i wszystkim ludziom których spotkam przekaże najszczerszą ze szczerych opowieść o pewnym takim kraju gdzie ludzie już nie są ludżmi.

Szerokiej drogi
Plakac nie bedziemy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Lærer)
Wiking
Fiona66 napisał:
balum napisał:
Oj tak,w końcu koniec tej groteski w norge.Nienormalny kraj,pogoda,żarcie i ludzie.Ale żebym popamiętał dobrze te bliskie spotkania z szambem,na koniec,już podczas mojego szczęśliwego pobytu z rodziną,pozostały dwie sprawy -LONN OG TRYG i FRIEPENGE za 2009.Teraz prosze o licytacje czego z tych dwóch były pracodawca zapomniał-tak,tak dobrze-obydwu-no tak mu gdzieś umkneło.Po szeregu monitów i innych kombinacji mam już wsio,zastanawia mnie czasami jedno-JAK TO MOŻNA TAK ZAPOMNIEĆ???Zeby nie było-prace miałem wyśmienicie płatną,norweskim się posługuje,specjalizacja wysoka,i jeszcze-nic nie zawdzięczam norwegii ,tylko sobie.Oczekuje na bawiące mnie do łez,nie tylko na tym forum zresztą,insynuacje różnych uratowanych przez norwegie ludzi,jakoby że to ja się myle,że powinienem kochać do śmierci norge,i pracodawce,mój błąd,wstydż sie,norwegia najlepsza jest,i ogólnie zaprzezanie faktom i wmawianie sobie że to takwłaśnie ma być a cały świat się myli.ps-do końca mych dni,we wszystkich miejscach które odwiedze i wszystkim ludziom których spotkam przekaże najszczerszą ze szczerych opowieść o pewnym takim kraju gdzie ludzie już nie są ludżmi.

Szerokiej drogi
Plakac nie bedziemy


Norweskim sie rzeczywiscie wspaniale poslugujesz, balum, piszac "LONN OG TRYG i FERIEPENGE". Jestem pod wrazeniem! Powiem ci tylko w innym jezyku, ktorym moze wladasz lepiej: "Good riddance".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Hm..." żarcie", w sklepie kupisz wszystko, a jak gotujesz tak i masz. Pracodawca paskudny? A u nas w Polsce nie ma gorszych? Ludzie źli? Może warto zacząć pracować nad własnym charakterem, bo mi do tej pory jakoś udaje się spotykać całkiem sympatycznych, a że ciut ślimakowatych to inna sprawa. Widzisz chłopie...Nie lubią cie w norwegi, ja to i w Polsce takich jęczydęł to też bym nie chciała...Jedź ty koziołeczku do Afryki szukać swego Pacanowa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Stały Bywalec
Hahahaha-jeszcze i jeszcze poprosze,normalnie zrywanie boków,darmowy ubaw-i to na co liczyłem najbardziej -po jakimś czasie przebywania w waszym nowym hajmacie,następuje zanik możliwości czegokolwiek,w sumie to i po co-tak będzie łatwiej.Celowo też pisze tak jak mi się podoba,jeżdże tam gdzie mi lepiej płacą i ogólnie fajnie.Tyle tutaj.Gut buij,czy jakoś tak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
balum napisał:
Hahahaha-jeszcze i jeszcze poprosze,normalnie zrywanie boków,darmowy ubaw-i to na co liczyłem najbardziej -po jakimś czasie przebywania w waszym nowym hajmacie,następuje zanik możliwości czegokolwiek,w sumie to i po co-tak będzie łatwiej.Celowo też pisze tak jak mi się podoba,jeżdże tam gdzie mi lepiej płacą i ogólnie fajnie.Tyle tutaj.Gut buij,czy jakoś tak.

Czyli jestes sprzedajna K-............. tyle w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1381 Postów

(wilk stepowy)
Maniak
krolestwo za konia napisał:
balum napisał:
Hahahaha-jeszcze i jeszcze poprosze,normalnie zrywanie boków,darmowy ubaw-i to na co liczyłem najbardziej -po jakimś czasie przebywania w waszym nowym hajmacie,następuje zanik możliwości czegokolwiek,w sumie to i po co-tak będzie łatwiej.Celowo też pisze tak jak mi się podoba,jeżdże tam gdzie mi lepiej płacą i ogólnie fajnie.Tyle tutaj.Gut buij,czy jakoś tak.

Czyli jestes sprzedajna K-............. tyle w temacie.



Konkretnie, rzeczowo i dobitnie..... zresztą jak zawsze kzk,
Ale czy ładnie , tego nie wiem ......?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok