Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Lukasz Lucky Luke Wielkoreki (1997 niezalogowanych)
1 Post

(video)
Wiking
Andy hellboy napisał:
ale na to czekałeś wreszcie ktoś strasznie ci naubliżał to może zginiesz stąd albo znów zmienisz nicka
Sluchaj kolego, pyskowac to ja naprawde potrafie, tak zeby Ci weszlo. Tylko, ze mi sie po prostu nie chce smarkac z takimi jak Ty. Jesli masz watpliwosci, czy jestem zalozycielem watku to latwo moznaby sprawdzic po IP. I chyba o to poprosze moderatora. Wiec zastanow sie jeszcze raz nad tym co napisales, bo bedziesz musial przepraszac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
Ale ja napisze -jezeli ktos (czyli niby Ty Video) zaklada watek a potem zmienia nick zeby go komentowac to dla mnie jest to bez rozumne zwierze nie odpowiadajace za swoje slowa i czerpiace przyjemnosc z zaspakajania najnizszych mozliwych instyktow(to tak grzecznie zeby nie uzywac epitetow). Mam nadzieje ze to Nie Ty Video.Dobranoc.

Sorry, ale tu jakies jaja sie dzieja. To teraz mam moze dementowac, ze tamten to nie ja, bo jakis duren mnie o to oskarza... Dzieki za uwage.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
video napisał:
Andy hellboy napisał:
ale na to czekałeś wreszcie ktoś strasznie ci naubliżał to może zginiesz stąd albo znów zmienisz nicka
Sluchaj kolego, pyskowac to ja naprawde potrafie, tak zeby Ci weszlo. Tylko, ze mi sie po prostu nie chce smarkac z takimi jak Ty. Jesli masz watpliwosci, czy jestem zalozycielem watku to latwo moznaby sprawdzic po IP. I chyba o to poprosze moderatora. Wiec zastanow sie jeszcze raz nad tym co napisales, bo bedziesz musial przepraszac.


wręcz kłaniam się waszmości
wyłączam video
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
balum napisał:
Oj tak,w końcu koniec tej groteski w norge.Nienormalny kraj,pogoda,żarcie i ludzie.Ale żebym popamiętał dobrze te bliskie spotkania z szambem,na koniec,już podczas mojego szczęśliwego pobytu z rodziną,pozostały dwie sprawy -LONN OG TRYG i FRIEPENGE za 2009.Teraz prosze o licytacje czego z tych dwóch były pracodawca zapomniał-tak,tak dobrze-obydwu-no tak mu gdzieś umkneło.Po szeregu monitów i innych kombinacji mam już wsio,zastanawia mnie czasami jedno-JAK TO MOŻNA TAK ZAPOMNIEĆ???Zeby nie było-prace miałem wyśmienicie płatną,norweskim się posługuje,specjalizacja wysoka,i jeszcze-nic nie zawdzięczam norwegii ,tylko sobie.Oczekuje na bawiące mnie do łez,nie tylko na tym forum zresztą,insynuacje różnych uratowanych przez norwegie ludzi,jakoby że to ja się myle,że powinienem kochać do śmierci norge,i pracodawce,mój błąd,wstydż sie,norwegia najlepsza jest,i ogólnie zaprzezanie faktom i wmawianie sobie że to takwłaśnie ma być a cały świat się myli.ps-do końca mych dni,we wszystkich miejscach które odwiedze i wszystkim ludziom których spotkam przekaże najszczerszą ze szczerych opowieść o pewnym takim kraju gdzie ludzie już nie są ludżmi.

Co znaczy placa" wysmienicie platna",ile to jest dla ciebie?bo dla jednych jest to 80 kr. a dla innych 300 na godz.
a ta "WYSOKA SPECJALIZACJA" to co to jest?
Specjalizacja moze byc waska , a kwalifikacje wysokie.
Cos pokielbasiles !
pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
video napisał:
krolestwo za konia napisał:
Ale ja napisze -jezeli ktos (czyli niby Ty Video) zaklada watek a potem zmienia nick zeby go komentowac to dla mnie jest to bez rozumne zwierze nie odpowiadajace za swoje slowa i czerpiace przyjemnosc z zaspakajania najnizszych mozliwych instyktow(to tak grzecznie zeby nie uzywac epitetow). Mam nadzieje ze to Nie Ty Video.Dobranoc.

Sorry, ale tu jakies jaja sie dzieja. To teraz mam moze dementowac, ze tamten to nie ja, bo jakis duren mnie o to oskarza... Dzieki za uwage.

Nie .wcale nie musisz,poprostu znowu napisalem co mysle a kim jestes to mam w .....................(bardziej mnie interesuje co masz do powiedzenia) Pisales innym troszke tonem niz autor watku wiec napisalem ze mam nadzieje ze nie postepujesz wlasnie tak jak to opisalem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
Andy hellboy napisał:
video napisał:
Andy hellboy napisał:
ale na to czekałeś wreszcie ktoś strasznie ci naubliżał to może zginiesz stąd albo znów zmienisz nicka
Sluchaj kolego, pyskowac to ja naprawde potrafie, tak zeby Ci weszlo. Tylko, ze mi sie po prostu nie chce smarkac z takimi jak Ty. Jesli masz watpliwosci, czy jestem zalozycielem watku to latwo moznaby sprawdzic po IP. I chyba o to poprosze moderatora. Wiec zastanow sie jeszcze raz nad tym co napisales, bo bedziesz musial przepraszac.


wręcz kłaniam się waszmości
wyłączam video


Nie dopiles sie, czy co? Nie masz nic do powiedzenia, to daj ludziom pogadac idioto.
Zdaje sie juz raz ze wstydu stad zniknales. Uwazaj zeby sie to nie powtorzylo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
video napisał:
krolestwo za konia napisał:
Ale ja napisze -jezeli ktos (czyli niby Ty Video) zaklada watek a potem zmienia nick zeby go komentowac to dla mnie jest to bez rozumne zwierze nie odpowiadajace za swoje slowa i czerpiace przyjemnosc z zaspakajania najnizszych mozliwych instyktow(to tak grzecznie zeby nie uzywac epitetow). Mam nadzieje ze to Nie Ty Video.Dobranoc.

Sorry, ale tu jakies jaja sie dzieja. To teraz mam moze dementowac, ze tamten to nie ja, bo jakis duren mnie o to oskarza... Dzieki za uwage.

Nie .wcale nie musisz,poprostu znowu napisalem co mysle a kim jestes to mam w .....................(bardziej mnie interesuje co masz do powiedzenia) Pisales innym troszke tonem niz autor watku wiec napisalem ze mam nadzieje ze nie postepujesz wlasnie tak jak to opisalem.


Moze i nie musze, ale jaki to robi klimat. Na pewno nie dla mnie. Czy tu zawsze tak jest, czy tylko przy sobocie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
to chyba ja muszę zgłosić raport do moderatora .......najpierw dureń a teraz idiota
podobno nikt nie jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
Andy hellboy napisał:
to chyba ja muszę zgłosić raport do moderatora .......najpierw dureń a teraz idiota
podobno nikt nie jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi


To jest dla Ciebie komplement, kolego. Z litosci. Nie chcialbys mnie poczuc wkurzonego, zapewniam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Lærer)
Wiking
Przekonales mnie: nie masz mozgu, ale za to klate i piesci. Wygrales dyskusje!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok