Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Lukasz Lucky Luke Wielkoreki (1996 niezalogowanych)
1 Post

(video)
Wiking
Silesia napisał:
Do Video - Widzę po sposobie pisania. Jak już ci nerwy puściły to się przestałeś kontrolować, a szkoda.

Tak. Nerwy mi puscily, zgadza sie. Ze az sie zalogowalem. Czy ma to jednak cos do rzeczy kim jestem w zwiazku z pytaniem, ktore Ci zadalem? A dla Twojej wiadomosci i kzk - mieszkam w Norwegii 8 lat i...tylko sie nie przestrasz - nie narzekam. Dobranoc Pani " o przenikliwej madrosci" /sorry, ale zlosliwosc mi sie cisnie/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak odpowiedzieć Ci tym samym, ale bez nacisków złośliwości...Dobranoc Video, miłych snów...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
...przyszedl Video na forum ...piszac ze ktos pieprzy .....a sam ...pierd**i . .. ...od rzeczy .... . .. .

Video , nie ma za co sorrowac ..... nie dus sie .... przesledz swoje emocje ....napisz ..... nie sorruj , nie sorruj........
....opisz ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
krolestwo za konia napisał:
video napisał:
Silesia napisał:
A wiesz co, nie ty przypadkiem założyłeś ten temat, a teraz z innego nika zaczynasz dalej se problemów szukać?
Nie, a dlaczego pytasz?
Rozumiem, ze to jest odpowiedz na moje pytanie.
Hmm, bardzo wyczerpujaca. Wiecej pytan nie mam.


Cytat:jeżdże tam gdzie mi lepiej płacą i ogólnie fajnie.

Poprosze video o komentarz!


Gdybym mial cos do powiedzenia, odniosl bym sie bezposrednio do zalozyciela tematu, tak jak Ty. Oczywiscie swoje wiem i nie ma znaczenia, czy to podzielam, czy nie. Jakkolwiek nie jest to powod, zeby kogos nazywac, jak Ty to ujales. Nie prowokuj kzk, bo przyjdzie czas kiedy i Ciebie ktos zapyta ile razy byles k.....
Dobranoc Panu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
video napisał:
Silesia napisał:
Do Video - Widzę po sposobie pisania. Jak już ci nerwy puściły to się przestałeś kontrolować, a szkoda.

Tak. Nerwy mi puscily, zgadza sie. Ze az sie zalogowalem. Czy ma to jednak cos do rzeczy kim jestem w zwiazku z pytaniem, ktore Ci zadalem? A dla Twojej wiadomosci i kzk - mieszkam w Norwegii 8 lat i...tylko sie nie przestrasz - nie narzekam. Dobranoc Pani " o przenikliwej madrosci" /sorry, ale zlosliwosc mi sie cisnie/


Ja tylko poprosilem Ciebie o komentarz zacytowanego zdania z wypowiedzi zalozyciela watku i nic wiecej. nic tu nie ma do rzeczy okres pobytu zagranica- mi chodzi o postawe czlowieka,Polaka i nic wiecej. autor watku zgory zalozyl ze nie znajdzie poparcia tutaj bo zdaje sobie sprawe ze znakomita wiekszosc z Nas jest zadowolona z tego kraju.
Wprost zapytam czy pochwalasz postawe porzucenia kolejnego kraju za pare euro czy funtow wiecej???Ile tak mozna zyc? postawy kazdego czlowieka sa jego sprawa ale obnoszenie sie publicznie z nimi wiaze sie z komentarzamy. Czy ja mam racje pisza ze ten czlowiek jes sprzedajna......................... nie wiem ale to moje zdanie i je wyrazilem. Nie ladnie? Ok przepraszam w koncu dzieci tez to czytaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
video napisał:
krolestwo za konia napisał:
video napisał:
Silesia napisał:
A wiesz co, nie ty przypadkiem założyłeś ten temat, a teraz z innego nika zaczynasz dalej se problemów szukać?
Nie, a dlaczego pytasz?
Rozumiem, ze to jest odpowiedz na moje pytanie.
Hmm, bardzo wyczerpujaca. Wiecej pytan nie mam.


Cytat:jeżdże tam gdzie mi lepiej płacą i ogólnie fajnie.

Poprosze video o komentarz!


Gdybym mial cos do powiedzenia, odniosl bym sie bezposrednio do zalozyciela tematu, tak jak Ty. Oczywiscie swoje wiem i nie ma znaczenia, czy to podzielam, czy nie. Jakkolwiek nie jest to powod, zeby kogos nazywac, jak Ty to ujales. Nie prowokuj kzk, bo przyjdzie czas kiedy i Ciebie ktos zapyta ile razy byles k.....
Dobranoc Panu.


Oj bylem nie raz w zyciu!!!! Dopoki nie zrozumialem co jest wazne,dopoki ktos nie powiedzial mi tego prosto w oczy!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
smajk napisał:
...przyszedl Video na forum ...piszac ze ktos pieprzy .....a sam ...pierd**i . .. ...od rzeczy .... . .. .

Video , nie ma za co sorrowac ..... nie dus sie .... przesledz swoje emocje ....napisz ..... nie sorruj , nie sorruj........
....opisz ....


Smajk, jak zapewne wiesz, nie ma glupich pytan, moga byc tylko glupie odpowiedzi. Zadalem pytania osobom, ktore znaja odpowiedzi na postawiony tu problem /dziwi mnie zatem, ze w Twoim mniemaniu pierd.... od rzeczy/. W zamian otrzymalem pare odpowiedzi wymijajacych i jedna konkretna: kzk zadeklarowal, ze zrozumial juz na tyle, ze w zyciu, ale to w zyciu nie postapi jak jakas k..... /coz, sam bym to chetnie zadeklarowal, gdybym byl tego po sobie pewien/.
Moje emocje to temat osobny, nie zwiazany z tym, choc oczywiscie z kazdym pytaniem wiaza sie emocje.
Dobranoc Panu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
No wlasnie Video wyjasnij mi w czym jest problem! Jakie zostalo zadane pytanie? jaki jest problem do ktorego ty zadales te pytania? bo ja odebralem to jednoznacznie- zaluzmy jestem Krolem Norge albo szarym zwyklym rodowitym Norwegiem i ktos mowi o mnie ze nie jestem czlowiekiem( w domysle zwierze bez rozumu),ze moj kraj to szambo itd jak reaguje? Do tego jest to ktos kto przyjechal do mnie w gosci,wprawdzie pracuje i swoja ciezka praca odwdziecza sie za zaproszenie (podatki itd) ale za plecami wlasnie opowiada wlasnie takie rzeczy!!!
A moze tak teraz przy staraniu sie o nowa prace w innym kraju ten "KTOS" odrazu powinien powiedziec wlasnie to co mysli,odrazu zaznaczyc ze jezeli tylko pogorsza sie warunki pracy,placy albo tylko cos bedzie nie tak to on spada dalej!!!!Moze odrazu np w takiej Angli powiedziec wszystkim Anglikom w oczy-pieprze Twoj kraj chce tylko Wasze funty!!!! Ja taka postawe nazwalem na poczatku po imieniu,brzydko ale za to juz przeprosilem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
video napisał:
smajk napisał:
...przyszedl Video na forum ...piszac ze ktos pieprzy .....a sam ...pierd**i . .. ...od rzeczy .... . .. .

Video , nie ma za co sorrowac ..... nie dus sie .... przesledz swoje emocje ....napisz ..... nie sorruj , nie sorruj........
....opisz ....


Smajk, jak zapewne wiesz, nie ma glupich pytan, moga byc tylko glupie odpowiedzi. Zadalem pytania osobom, ktore znaja odpowiedzi na postawiony tu problem /dziwi mnie zatem, ze w Twoim mniemaniu pierd.... od rzeczy/. W zamian otrzymalem pare odpowiedzi wymijajacych i jedna konkretna: kzk zadeklarowal, ze zrozumial juz na tyle, ze w zyciu, ale to w zyciu nie postapi jak jakas k..... /coz, sam bym to chetnie zadeklarowal, gdybym byl tego po sobie pewien/.
Moje emocje to temat osobny, nie zwiazany z tym, choc oczywiscie z kazdym pytaniem wiaza sie emocje.
Dobranoc Panu


Faktycznie.Bledne zrozumienie przez Smajka ...tego i owego.
Dobranoc Video.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Video...Pozwoliłam sobie sprawdzić twój profil i odnalazłam twój opis "Przytulek Frustratow". Rozumiem teraz fakt, że do każdego masz jakieś pretensje...Wiesz, mi osobiście jest żal takich ludzi, bo uważam, że każdy zasługuje na to aby być szczęśliwym ale nie każdy wie jak to uczynić. Na tym forum naprawdę są ciekawe i fajne osoby. Spotykają się na naukach gry na instrumentach, czy też aby pojeździć na rolkach, czy zagrać w siatkówkę. Chcemy cieszyć się życiem, a nie użalać nad niedoskonałościami. Może zamiast cedzić wszystkie słowa na forum i wyszukiwać czego tu u licha się jeszcze doczepić to przyjmiesz moje zaproszenie chociażby na niedzielny kurs gitary klasycznej, i zobaczysz,że czasami warto się uśmiechnąć.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok