Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Lukasz Lucky Luke Wielkoreki (2000 niezalogowanych)
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Może i nie ładnie, ale obawiam się, że ten gość inaczej by nie zrozumiał. KzK, Ty to potrafisz głębie tematu skrócić do minimum, hahahaa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
Silesia napisał:
Może i nie ładnie, ale obawiam się, że ten gość inaczej by nie zrozumiał. KzK, Ty to potrafisz głębie tematu skrócić do minimum, hahahaa

Wprawdzie nie do mnie, ale moglabys wyjasnic, czego "ten gosc" nie zrozumial?
Pytam, bo podsumowalas temat.
Moze i mnie da sie cos uskubnac z tej madrosci...Twojej, z naciskiem na to co powiedzial tzw. kzk...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Video, swojej postawy i nastawienia do życia. A mądrości żadnych nie wypisuje, mądrości to i owszem pisze na swoim blogu ale Korwin Mikke. Ja dodaje jedynie swoje skromne spostrzeżenia, jak większość użytkowników...Czy w czymś mogę jeszcze Ci pomóc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
Silesia napisał:
Video, swojej postawy i nastawienia do życia. A mądrości żadnych nie wypisuje, mądrości to i owszem pisze na swoim blogu ale Korwin Mikke. Ja dodaje jedynie swoje skromne spostrzeżenia, jak większość użytkowników...Czy w czymś mogę jeszcze Ci pomóc?

Odnioslas sie do slow tzw. kzk, a teraz sie wywijasz jak piskorz.
"Ten gosc" przynajmniej nazwal swoja rzecz po imieniu. Nie oceniam jego postawy, bo jednej postawy wobec zycia nie ma. Traci mi tu hipokryzja, Twoja i paru poprzednikow we wpis-dach.
Daj se spokoj Silesia, jesli masz zamiar w ten sposob piep..../ze uzyje tego zargonu, ktory juz sie tu pojawil/.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
A wiesz co, nie ty przypadkiem założyłeś ten temat, a teraz z innego nika zaczynasz dalej se problemów szukać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(video)
Wiking
Silesia napisał:
A wiesz co, nie ty przypadkiem założyłeś ten temat, a teraz z innego nika zaczynasz dalej se problemów szukać?
Nie, a dlaczego pytasz?
Rozumiem, ze to jest odpowiedz na moje pytanie.
Hmm, bardzo wyczerpujaca. Wiecej pytan nie mam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(smajk)
Wiking
.... .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Ok mam urlop ale se popisze troszke. Wyjasnie moje k........ i postawe.Ludzxie ktorym nigdy nic nie pasuje,obrazaja swojego gospodarza,ciagle gonia za kasa(niemcy juz be,anglia juz be,teraz juz norwegia jest tez be) zawsze przezemnie beda tak nazywani. Dla takich nie ma miejsca na ziemi gdzie bedzie dobrze i taka postawe zaprezentowal zalozyciel watku.
Obrazony na moje okreslenie????????? to prosze zobacz co napisales!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
video napisał:
Silesia napisał:
A wiesz co, nie ty przypadkiem założyłeś ten temat, a teraz z innego nika zaczynasz dalej se problemów szukać?
Nie, a dlaczego pytasz?
Rozumiem, ze to jest odpowiedz na moje pytanie.
Hmm, bardzo wyczerpujaca. Wiecej pytan nie mam.


Cytat:jeżdże tam gdzie mi lepiej płacą i ogólnie fajnie.

Poprosze video o komentarz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Do Video - Widzę po sposobie pisania. Jak już ci nerwy puściły to się przestałeś kontrolować, a szkoda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok