Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

ROZLICZENIE PODATKOWE ZA 2022-år. - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Grzesiński mart enty G123 G-321 noregg Jakub Haręza Tomkk Riggman Mijagi 17 Maryska51011 Laguna1974 aleksanderaleksander (1535 niezalogowanych)
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Od wczoraj 15-03-23 Skatt rozpoczął wysyłać maile o dostępie do rozliczenia podatkowego!

PAMIĘTAJCIE iż BEZWZGLĘDNIE ! trzeba się zalogować i sprawdzić to wstępne zestawienie podatkowe !!!
Można nic nie korygować jednak trzeba przejrzeć a następnie ZATWIERDZIĆ I PRZESŁAĆ!!!
Inaczej takie zeznanie nie będzie brane pod uwagę w pierwszej kolejności, a ewentualne nieścisłości, będą scedowane na daną osobę z ewentualną karą finansową.

Zatwierdzenie prawidłowego wypełnienia wniosku i przesłania, powinno wyglądać tak:


>Zeznanie podatkowe 2022
 Data dostawy:16.03.2023, godz. 11.32
 Podsumowanie zeznania podatkowego 2022
Pamiętaj, że nadal możesz wyświetlać i edytować swoje zeznanie podatkowe.
Kiedy zostanie wydane zawiadomienie o naliczeniu podatku?
Powiadomimy Cię e-mailem lub SMS-em, gdy Twój zwrot podatku będzie gotowy.
 Dowiedz się więcej o tym, kiedy zostanie wydane zawiadomienie o naliczeniu podatku<.

Oczywiście mój skren jest po polskiemu, ponieważ posiadam automatyczne tłumaczenie tekstów .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Dzisiaj 22-03-23. otrzymałem ze Skatt info o końcowym rozliczeniu podatkowym za 2022-rok.

Skatteoppgjør for 2022
Ordinær fastsetting 22.03.2023


Jest to efektem tego, co pisałem w pierwszym poście.
- Zalogowałem się sprawdziłem wszystkie dane sugerowane przez skatt, coś tam skorygowałem odhaczyłem i przesłałem dalej. -

Teraz również na maila otrzymałem info o rozliczeniu i konieczności sprawdzenia poprawności tegoż.
Ponieważ do 31-03-23 nadal jest prawo korygować wszystkie dane.
Jeżeli nie potwierdzi się poprawności końcowej tego rozliczenia, to będzie ono czekało do końca marca by dopiero wtedy nabrać końcowej mocy prawnej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
NIEJAKA ŚMIECIARA GAŁKOWSKA W INNYM TEMACIE ZAMIEŚCIŁA TAKI WPIS W MOJĄ STRONĘ.
Cyt: "... 145 Postów boguslawa galkowska ....
...dokładnie jest tak jak piszesz Riggi, w następnym poście o rozliczeniu rocznym 2022, Pan G pisze, że wszystkie dane w rozliczeniu rocznym można poprawiać, uzupełniać itp. do 31.03.2023. ???!!!! Ja nie wiem skąd ten facet takie bzdury bierze, przecież to dziecko w I klasie szkoły podstawowej tutaj wie, że to nieprawda. Jak w ogóle można takie brednie wypisywać
UWAGA ! to jest kompletna herezja Pana G "Ponieważ do 31-03-23 nadal jest prawo korygować wszystkie dane."
Do 31.03.23 to Urząd Skarbowy w Norwegii wyśle wszystkim PIT-36 i P-37 (mówiąc po polsku) a na sprawdzenie i poprawki to mamy kolejny miesiąc..."
Forumowa nieudolna hejterko, Ja jedynie podałem informacje które widnieją na stronie SKATT.
i nic więcej.
Natomiast ty zanim zaczniesz coś komentować, to przeczytaj dany tekst TYLE RAZY BY ZROZUMIEĆ co tam jest napisane i dlaczego.
Mało tego, najpierw zweryfikuj TAKIE informację u źródła.
INACZEJ haniebnie się OŚMIESZASZ.
Coś jeszcze masz śmiałkowska do dodania w tym temacie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
napisał:
NIEJAKA ŚMIECIARA GAŁKOWSKA W INNYM TEMACIE ZAMIEŚCIŁA TAKI WPIS W MOJĄ STRONĘ.
Cyt: \"... 145 Postów boguslawa galkowska ....
...dokładnie jest tak jak piszesz Riggi, w następnym poście o rozliczeniu rocznym 2022, Pan G pisze, że wszystkie dane w rozliczeniu rocznym można poprawiać, uzupełniać itp. do 31.03.2023. ???!!!! Ja nie wiem skąd ten facet takie bzdury bierze, przecież to dziecko w I klasie szkoły podstawowej tutaj wie, że to nieprawda. Jak w ogóle można takie brednie wypisywać
UWAGA ! to jest kompletna herezja Pana G \"Ponieważ do 31-03-23 nadal jest prawo korygować wszystkie dane.\"
Do 31.03.23 to Urząd Skarbowy w Norwegii wyśle wszystkim PIT-36 i P-37 (mówiąc po polsku) a na sprawdzenie i poprawki to mamy kolejny miesiąc...\"
Forumowa nieudolna hejterko, Ja jedynie podałem informacje które widnieją na stronie SKATT.
i nic więcej.
Natomiast ty zanim zaczniesz coś komentować, to przeczytaj dany tekst TYLE RAZY BY ZROZUMIEĆ co tam jest napisane i dlaczego.
Mało tego, najpierw zweryfikuj TAKIE informację u źródła.
INACZEJ haniebnie się OŚMIESZASZ.
Coś jeszcze masz śmiałkowska do dodania w tym temacie?


Gabrys Ty masz misje na tym forum co
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Riggman napisał:
Gabrys Ty masz misje na tym forum co


Ty siem nie migaj, wyszukując urojone problema.
Tylko odpowiedz na moje pytanie i to otwartym tekstem.
Co bym wiedzioł co i jak i dlaczego tak a nie inakszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
Właśnie od niechcenia zajrzałem na stronę skatt. i proszę jest:
Skatteoppgjør for 2022
Dato: 22.03.2023
Du får tilbake*
21 775 kroner
Se utregning
Se hele skatteoppgjøret (PDF)
Overføres til kontonummer: **** ** XXXXX.
* Hvis du har ubetalte krav fra det offentlige, kan beløpet du har til gode bli redusert. Vi vil sende deg et eget brev hvis dette gjelder deg.

Co po polskiemu brzmi.

Zwrot podatku za 2022 r.
Data: 22.03.2023
Wrócisz* /w domyśle zwrot nadpłaty/
NOK 21.775
Zobacz obliczenia
Zobacz pełną ocenę podatku (PDF)
Przelew na numer konta: **** ** XXXXX
* Jeśli masz niezapłacone roszczenia od społeczeństwa, kwota, którą musisz zapłacić, może zostać zmniejszona. Wyślemy Ci osobny list, jeśli dotyczy to Ciebie.

- Zajrzałem na konto i forsa wpłynęła 23-03-23.


I to tyle w temacie podatkowym za tamten rok 2022.
Spokojnie bezpłatnie, bezproblemowo i bez naciągaczy typu ATS i temu podobnych śmiałkowskich.

Jeżeli są jakieś pytania to tylko tutaj, na privie umawiam się tylko na kawę lub o pracę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
G123 napisał:
Właśnie od niechcenia zajrzałem na stronę skatt. i proszę jest:
Skatteoppgjør for 2022
Dato: 22.03.2023
Du får tilbake*
21 775 kroner
Se utregning
Se hele skatteoppgjøret (PDF)
Overføres til kontonummer: **** ** XXXXX.
* Hvis du har ubetalte krav fra det offentlige, kan beløpet du har til gode bli redusert. Vi vil sende deg et eget brev hvis dette gjelder deg.
Co po polskiemu brzmi.
Zwrot podatku za 2022 r.
Data: 22.03.2023
Wrócisz* /w domyśle zwrot nadpłaty/
NOK 21.775
Zobacz obliczenia
Zobacz pełną ocenę podatku (PDF)
Przelew na numer konta: **** ** XXXXX
* Jeśli masz niezapłacone roszczenia od społeczeństwa, kwota, którą musisz zapłacić, może zostać zmniejszona. Wyślemy Ci osobny list, jeśli dotyczy to Ciebie.
- Zajrzałem na konto i forsa wpłynęła 23-03-23.
I to tyle w temacie podatkowym za tamten rok 2022.
Spokojnie bezpłatnie, bezproblemowo i bez naciągaczy typu ATS i temu podobnych śmiałkowskich.
Jeżeli są jakieś pytania to tylko tutaj, na privie umawiam się tylko na kawę lub o pracę.


Polecam, z całego serca, Pana G. najlepszego doradcy podatkowego na świecie. Prawo podatkowe Polskie i Norweskie, a może nawet i światowe, ma w jednym paluszku, tym najmniejszym u prawej ręki. Doradzi i poleci, wypełni i poprawi zeznanie roczne do 31 marca 2023r. bo według niego taki jest termin. Jak będzie miał dobry humor i czas, doradzi w każdej sprawie, nawet w tej gdzie na stornie "Skatt" wpisać informację o wyznaniu, numerze buta i kolorze krawata do pracy. Piszcie wszyscy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bg38 napisał:Polecam, z całego serca, Pana G. najlepszego doradcy podatkowego na świecie. Prawo podatkowe Polskie i Norweskie, a może nawet i światowe, ma w jednym paluszku, tym najmniejszym u prawej ręki. Doradzi i poleci, wypełni i poprawi zeznanie roczne do 31 marca 2023r. bo według niego taki jest termin. Jak będzie miał dobry humor i czas, doradzi w każdej sprawie, nawet w tej gdzie na stornie \"Skatt\" wpisać informację o wyznaniu, numerze buta i kolorze krawata do pracy. Piszcie wszyscy!
Ech śmiałkowska, śmiałkowska, atak nie trafiony, jak kula w płot.
Twoje zdanie o 31-03-23- jest WYRWANE Z KONTEKSTU, zrobiłaś to świadomie by mnie ośmieszyć i faktycznie w tym przypadku, ta data jest nieprawdziwa co do całości zeznań jako takich.
Ja pisząc tą informację o tej dacie, miałem na uwadze zeznania takiego typu jak moje i taka właśnie Informacja, widnieje na stronie skatt, dlatego ją podałem do wiadomości.
Czego dowodem jest dalsza informacja o wypłacie należnej nadpłaty w terminie jeszcze Marcowym, a nie w Kwietniu lub Czerwcu jak to będzie z większością podatników.
Miałem Czas do końca Marca, jednak nie widziałem potrzeby zawieszać terminu, ponieważ dane finansowe jakie umieścił skatt są poprawne i pełne.
Ot śmiałkowska, to tyla co cztery czwarte motyla.
Niemniej, jak masz jeszcze jakieś inne anse, to pisz śmiało tekstem otwartym.
Pozdrawiam Wieczornie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok