Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kamil Psiuk E Xxxx andrzej Czapiewski mart enty G123 G-321 rolive@wp.pl nana80 teri Nowak Maciej Trzcinski Remigiusz Kluska Stanisław Stolarczyk Riggman Mariusz1993 iamforys Marta Wolska (10161 niezalogowanych)
170 Postów
Stały Bywalec
nie tylko że ma problemy ale żyje w świecie fantazji. Naprawdę dał popis. Dowiedziałam się w końcu, że D numer jest numerem personalnym. Hm Hm a ja zawsze myślałam, że w Norwegii funkcjonują dwa numery identyfikujące osoby fizyczne, 1/ Fødselsnummer (nazywany inaczej personnummer) og D-nummer (nie jest tutaj nazywany personnummer). Nie wiedziałam też, że w Polsce istnieje coś takiego jak "numer personalny". Myślałam, że w Polsce nazywa się to PESEL. Nie wiedziałam też, że w Polsce jest coś takiego jak PESEL tymczasowy ( cytuję: Dokładnie tak samo jak i we polandii nade Wisłą.). Nie skomentuję reszty.
Ciągle się zastanawiam dlaczego ludzie zabierają głos w sprawach o których nie mają bladego pojęcia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
bg38 napisał:
nie tylko że ma problemy ale żyje w świecie fantazji. Naprawdę dał popis. Dowiedziałam się w końcu, że D numer jest numerem personalnym. Hm Hm a ja zawsze myślałam, że w Norwegii funkcjonują dwa numery identyfikujące osoby fizyczne, 1/ Fødselsnummer (nazywany inaczej personnummer) og D-nummer (nie jest tutaj nazywany personnummer). Nie wiedziałam też, że w Polsce istnieje coś takiego jak \"numer personalny\". Myślałam, że w Polsce nazywa się to PESEL. Nie wiedziałam też, że w Polsce jest coś takiego jak PESEL tymczasowy ( cytuję: Dokładnie tak samo jak i we polandii nade Wisłą.). Nie skomentuję reszty.
Ciągle się zastanawiam dlaczego ludzie zabierają głos w sprawach o których nie mają bladego pojęcia.
Były Święta Jest Parę Dni Nowego Roku.
Dlatego też nie bydem wulgarny jako onegdaj bywało.
Niemniej nie zdzierżę głupoty innych robiących "wodę z mózgów Utlandom" którzy i tak mają we poważaniu prawo o ile dutki we kabzie siem zgadzajom!!!.
D|atego też proponuję adwersarzom, zaznajomić się z "wujkiem gogle śmogle " co oznacza polski skrót "PESEL" oraz co oznacza norweska spolszczona nazwa "Numer Personalny" i jakie to ma znaczenie prawne w publicznej przestrzeni miedzynarodowej !.
Resztę głupoty, wypowiadającej się we tem temmacie taktownie przemilczę wszak jak napisałem wyżej, Były ważne Święta nie tylko dla ciemnych parafianków, oraz jest parę dni Nowego Roku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
G123 napisał:
bg38 napisał:
nie tylko że ma problemy ale żyje w świecie fantazji. Naprawdę dał popis. Dowiedziałam się w końcu, że D numer jest numerem personalnym. Hm Hm a ja zawsze myślałam, że w Norwegii funkcjonują dwa numery identyfikujące osoby fizyczne, 1/ Fødselsnummer (nazywany inaczej personnummer) og D-nummer (nie jest tutaj nazywany personnummer). Nie wiedziałam też, że w Polsce istnieje coś takiego jak \\\"numer personalny\\\". Myślałam, że w Polsce nazywa się to PESEL. Nie wiedziałam też, że w Polsce jest coś takiego jak PESEL tymczasowy ( cytuję: Dokładnie tak samo jak i we polandii nade Wisłą.). Nie skomentuję reszty.
Ciągle się zastanawiam dlaczego ludzie zabierają głos w sprawach o których nie mają bladego pojęcia.
Były Święta Jest Parę Dni Nowego Roku.
Dlatego też nie bydem wulgarny jako onegdaj bywało.
Niemniej nie zdzierżę głupoty innych robiących \"wodę z mózgów Utlandom\" którzy i tak mają we poważaniu prawo o ile dutki we kabzie siem zgadzajom!!!.
D|atego też proponuję adwersarzom, zaznajomić się z \"wujkiem gogle śmogle \" co oznacza polski skrót \"PESEL\" oraz co oznacza norweska spolszczona nazwa \"Numer Personalny\" i jakie to ma znaczenie prawne w publicznej przestrzeni miedzynarodowej !.
Resztę głupoty, wypowiadającej się we tem temmacie taktownie przemilczę wszak jak napisałem wyżej, Były ważne Święta nie tylko dla ciemnych parafianków, oraz jest parę dni Nowego Roku.


Gabrys ale po co takie gadki...pora juz odejsc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok