Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Poszukiwana praca. Kto widział, kto wie? - Norwegia

Czytali temat:
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Jestem w okolicy Kristiansand i poszukuję na już pracy, nawet krótkie projekty na zastępstwo urlopowe.
Cokolwiek i przy czymkolwiek, jednak musi być zapewniony nocleg, płatny z aktualnej wypłaty.
Pracę mogę rozpocząć od jutra rana tj.23-06-2022.
mój telefon >96660105<.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Hei.
Jestem Nadal w okolicy Kristiansand i nadal poszukuję pracy i również z noclegiem.
Praca może być gdziekolwiek, może być tu a również i tam, jednak w Norge.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei, ja Cię kompletnie nie rozumiem, przecież pracy z zakwaterowaniem jest multum w Norwegii, zwłaszcza teraz, latem, sezonowej na farmach, wystarczy tylko "poguglować". Nie mogę oficjalnie zamieszczać stron tego typu i reklamować ze względu na moją pracę w Fundacji ale jak napiszesz do mnie to Ci podam strony, ew.linki i hasła , które powinieneś wpisywać do wyszukiwarki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...przeciez on niczego nie szuka...to taka prowokacja z jego strony...zeby istniec na tym forum...
...niedawno byl pod Oslo z zepsutym gratem...teraz jest niby z drugiej strony Norwegii(bilokacja?)...a przyjmie robote chocby na Kamczatce
..Mr G wroc do tego w czym byles dobry...czyli do dokucznia forumowiczom..robota to glupota i nie zajac ..nie ucieknie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...przeciez on niczego nie szuka...to taka prowokacja z jego strony...zeby istniec na tym forum...
...niedawno byl pod Oslo z zepsutym gratem...teraz jest niby z drugiej strony Norwegii(bilokacja?)...a przyjmie robote chocby na Kamczatce
..Mr G wroc do tego w czym byles dobry...czyli do dokucznia forumowiczom..robota to glupota i nie zajac ..nie ucieknie...


...dodatkowo 5 godzin temu aktywowal gloszenie o miejscu parkingowym...a grat stoi niby pod Oslo...sciemnicz pospolity
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
hei, najwyraźniej masz rację, bo do tej pory się nie odezwał, tak mu zależy na pracy z noclegiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
"...hei, ja Cię kompletnie nie rozumiem, przecież pracy z zakwaterowaniem jest multum w Norwegii, zwłaszcza teraz, latem, sezonowej na farmach...".

Cóż skoro nie rozumiesz to i automatycznie nie możesz pomóc.
I to było by na tyle z twojej strony, w kierunku pomocy mojej osobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
pomocy w znalezieniu pracy nie chcesz, ok, nie to nie. Mimo, że żadnym przyjemniaczkiem nie jesteś to dam Ci jeszcze jedną rade bo zachowujesz się jak bezdomny bez celu w życiu i jest mi Ciebie po ludzku po prostu szkoda. Jesteś i mieszkałeś w Norwegii to wiesz, że jako osoba bez mieszkania możesz pójść do NAV albo Urzędu Miasta i poprosić o pomoc z znalezieniu jakiegoś lokum. Nie masz za wiele kasy to Ci to mieszkanie opłacą i jeszcze za prąd zapłacą i inne rzeczy. To są zadania i obowiązki każdej gminy i miasta. Żadna łaska. Każda INSTYTUCJA PUBLICZNA MUSI CI ZAPEWNIĆ TŁUMACZA WIĘC TO TEŻ NIE PROBLEM. Wystarczy tylko pójść powiedzieć w jakiej sprawie, wypełnić formularz i załączyć wyciągi z banku tj. z konta bankowego, najczęściej o to pytają. Trzeba tylko chcieć. Dobrej nocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bojfraoszlo napisał:bojfraoszlo napisał: ...przeciez on niczego nie szuka...to taka prowokacja z jego strony...zeby istniec na tym forum...
...niedawno byl pod Oslo z zepsutym gratem...teraz jest niby z drugiej strony Norwegii(bilokacja?)...a przyjmie robote chocby na Kamczatce
..Mr G wroc do tego w czym byles dobry...czyli do dokucznia forumowiczom..robota to glupota i nie zajac ..nie ucieknie...
...dodatkowo 5 godzin temu aktywowal gloszenie o miejscu parkingowym...a grat stoi niby pod Oslo...sciemnicz pospolity

Moje fordzidło, stoi w tym samym miejscu od roku... co nie oznacza iż w tym samym czasie nie byłem we polandii Oslo, Drammen, Asker, czy jak teraz jestem koło Kristiansand.
Jedno drugiemu wcale nie zaprzecza.
Niemniej skoro ty masz na ten temat inne zdanie, to tylko współczuć tobie tej inteligencji.

Jednak jest jedno wyjście, byś się osobiście przekonał, czy ściemniam czy też nie ściemniam.
Załatw na poważnie, plac pod parking z dostępem do prądu, tak około 2x12m2 / 4mx6m/ na co najmniej pół roku - 6 miesięcy z miesięczną opłatą 300 - 400 nok i wtedy gdy "skrewię" to będziesz miał prawo pisać powyższe teksty.
A TAK TO JAK DLAMNIE JESTEŚ TYLKO LAMUSEM I NIKIM WIĘCEJ i jak na razie, to możesz sobie spadać na kant własnej dupy!.
Każdy jest z was mądry z docinkami ... tylko że w dupie i nigdzie więcej... !
Wyjdźcie z tej własnej skorupy i faktycznie postarajcie się pomóc, a nie pieprzycie głodne kawałki.
BLEeeee.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bg38 napisał:
pomocy w znalezieniu pracy nie chcesz, ok, nie to nie. Mimo, że żadnym przyjemniaczkiem nie jesteś to dam Ci jeszcze jedną rade bo zachowujesz się jak bezdomny bez celu w życiu i jest mi Ciebie po ludzku po prostu szkoda. Jesteś i mieszkałeś w Norwegii to wiesz, że jako osoba bez mieszkania możesz pójść do NAV albo Urzędu Miasta i poprosić o pomoc z znalezieniu jakiegoś lokum. Nie masz za wiele kasy to Ci to mieszkanie opłacą i jeszcze za prąd zapłacą i inne rzeczy. To są zadania i obowiązki każdej gminy i miasta. Żadna łaska. Każda INSTYTUCJA PUBLICZNA MUSI CI ZAPEWNIĆ TŁUMACZA WIĘC TO TEŻ NIE PROBLEM. Wystarczy tylko pójść powiedzieć w jakiej sprawie, wypełnić formularz i załączyć wyciągi z banku tj. z konta bankowego, najczęściej o to pytają. Trzeba tylko chcieć. Dobrej nocy.
JAKIE TY BZDURY PISZESZ, TO AŻ głowa mała.
Gdzie ty taką informację znalazłaś?
MISZ MASZ TOTALNY.
Następny niewypał z twojej strony.
Tylko tym razem przedstaw konkretne informacje, poparte odpowiednimi i poprawnymi danymi prawnymi.
A nie tak jak było z logowaniem, gdzie zresztą nie odpowiedziałaś na uwagę o bzdurze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok