Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kredyt gotówkowy w Polsce - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek boj fra oszlo Kaja Metrowska lilyerikson kmg gz Tomku Mojo (1520 niezalogowanych)
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Chciałbym ubiegać się o kredyt gotówkowy na zakup i remont mieszkania. Jaka max kwotę mogę otrzymać takiego kredytu na osobę prywatna ? Obecnie pracuje za granicą ale mam opcje zatrudnienia sie w Polsce i pytanie do was jak długo muszę być zatrudniony aby ubiegać się o taki kredyt i jakie mniej więcej muszę mieć zarobki netto? Interesuje mnie minimum 100 tyś zł. HIpoteczny niestety nie wchodzi w grę ponieważ kredyt chciałbym spłacić w przeciągu roku. Dzięki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...zaraz sobie odpowiesz z drugiego konta...
Ps. jakiego banku jesteś naganiaczem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...zaraz sobie odpowiesz z drugiego konta...
Ps. jakiego banku jesteś naganiaczem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Czy myślałeś o kredycie odnawialnym, jeżeli masz wpływy na konto przez co najmniej 12m-cy możesz wziąć 6-krotność wpływów (zależnie od banku do 150K)
Gotówkowy możesz wziąć na podstawie dochodu z zagranicy.
Jeśli celujesz jednak konkretnie w kredyt gotówkowy, polecam zerknąć sobie na ofertę Getin bank
8,3% oprocentowania w skali roku
prowizja 0 zł
Najlepiej będzie po prostu skontaktować się z przedstawicielem banku, napisz na stronie, powinni wyliczyć jaką masz możliwosć na wzięcie kredytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
0,5 mln kr maks ale dosc duza lichwa bo ok 15 %
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Bo ja wiem, czy taka duża? Wydaje mi się, że niedługo 15 procent to będzie norma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok