Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

skattetrekkskonto - Norwegia

Czytali temat:
janusz janusz Radoslaw O boj fra oszlo Maciej Trzcinski asiakietlinska tedimakuch Sarpis Rafał Mroch Natalia Raaaa Patryk Nąckiewicz Przyczyna Michael95 ... (1724 niezalogowanych)
7 Postów
Natalia Raaaa
(Nataliavent)
Wiking
Czy wie ktoś czy w jakimkolwiek banku jest możliwość założenia skattetrekkskonto posiadając jedynie d nummer?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Rafał Mroch
(Rmroch88)
Wiking
Z tego co się mi rzuciło w oczy to tu coś znajdziesz: Sbanken.no. link: "Rachunek podatkowy - Sbanken" sbanken.no/bedrift/kontoer/skattetrekksk...BwE&gclsrc=aw.ds
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Natalia Raaaa
(Nataliavent)
Wiking
Niestety tu też potrzebny jest fødselsnummer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Rafał Mroch
(Rmroch88)
Wiking
Mogę dać ci namiary na Półkę , Księgową z Oslo. Mi prawie wszystko załatwia od 2 lat. Poprzednia księgowa była 100 lat do tyłu. Często mówiła mi że coś się Nie da załatwić lub że to tylko paragraf dotyczący Norwegów lub Osób ze stałym numerem. Aż pewnego razu poznałem gościa z innej firmy na budowie. I z zwykłej pogawędki zyskałem księgową która mówi tak lub może da się coś z tym zrobić. Sama oceniasz co ci powie lub jak za Ciebie to załatwi. Daj znać jeśli chcesz namiary to wyślę na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Rafał Mroch
(Rmroch88)
Wiking
Mogę dać ci namiary na Polkę , Księgową z Oslo. Mi prawie wszystko załatwia od 2 lat. Poprzednia księgowa była 100 lat do tyłu. Często mówiła mi że coś się Nie da załatwić lub że to tylko paragraf dotyczący Norwegów lub Osób ze stałym numerem. Aż pewnego razu poznałem gościa z innej firmy na budowie. I z zwykłej pogawędki zyskałem księgową która mówi tak lub może da się coś z tym zrobić. Sama oceniasz co ci powie lub jak za Ciebie to załatwi. Daj znać jeśli chcesz namiary to wyślę na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Natalia Raaaa
(Nataliavent)
Wiking
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Mój księgowy zostawił mnie na lodzie i teraz zostałam z całym bałaganem, więc na szybko próbuje wszystko załatwić. Niestety osobie bez stałego numeru i bez większej znajomośći księgowości nie jest łatwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok