Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zwrot z podatku - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Zbigniew Karpinski mart enty w m Kasia K Darion16 Onty_Ja_Gabriel_3. asiakietlinska klaraaa (1370 niezalogowanych)
2 Posty
klaraaa
(klaraaa)
Wiking
n
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
klaraaa napisał:
.. Pracodawca namówił mnie na rozliczenie online. A jest obecnie jakaś inna forma rozliczenia podatkowego poza internetowym.
I co ma wspólnego jedno z drugim.
Przecież nadal posiadasz Numer Personalny, i możesz się zalogować tam gdzie wypełniałeś swoje zeznanie podatkowe przez Net.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
robilem bratu cos podobnego w tamtym roku. Mozesz faktycznie tym czekiem ale polskie banki go zwyczajnie nie realizuja. Mojemu bratu nie chcieli. Czek trzeba w Norwegii zrobic a co wiaze sie z tym ze trzeba przyleciec, jest na to inny sposob.

Tam jest czat na stronie Kemnerkontor, logujesz sie bank id czy kodami czy co tam masz i poprostu podajesz nr konta w PL a oni przelewaja w ciagu 3 tyg. Prosto milo i przyjemnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Od stycznia 2021 wszyscy poborcy podatkowi (Kemnerkontor) zostali wchłonięci przez oddziały urzędu skarbowego, więc w sprawie czeku należy wysłać pismo do urzędu z prośbą o wypłatę na konto. Nikt tak poważnych rzeczy nie załatwi przez czat, zwłaszcza, że jest to forma kontaktu, który nie wymaga logowania.
Zgłoś wpis
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
MultiNOR napisał:
Od stycznia 2021 wszyscy poborcy podatkowi (Kemnerkontor) zostali wchłonięci przez oddziały urzędu skarbowego, więc w sprawie czeku należy wysłać pismo do urzędu z prośbą o wypłatę na konto. Nikt tak poważnych rzeczy nie załatwi przez czat, zwłaszcza, że jest to forma kontaktu, który nie wymaga logowania.

No nie do konca, przynajmij ja ta sprawe tak zalatwilem, a co do czatu jak sie laczylo z konsultantem w Kemnerkontor po przejscu automatycznych odpowiedzi to trzeba zalogowac sie zeby bylo wiadomo z kim sie pisalo.

Najlepiej to wam tylko zaplacic bo myslicie ze zwykli ludzie nie umieja prostych spraw zalatwic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
MultiNOR napisał:
Nikt tak poważnych rzeczy nie załatwi przez czat, zwłaszcza, że jest to forma kontaktu, który nie wymaga logowania.
Nooo niemożliwe, jednymi słowy poważny śmultisrol, kwestionuje również poważną stronę rządową na której jest zaszyfrowany czat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok