Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kila stówek w kilka godzin dolarów - Norwegia

Czytali temat:
wwwww oooo Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo Iva Ivon Onty_Ja_Gabriel_3. Slawomir Sierakowski Remigiusz Kluska kuba_- (2317 niezalogowanych)
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Heyka Można Kilka stówek zarobić w kilka godzin ?Dolarów oczywiście SPRAWDZ SAM/A
Relacja zdjęciowa z przebiegu handlu w dniu
17 .03.2021
drive.google.com/drive/folders/1287Vf7RS...VApDqWm3?usp=sharing


Zapraszam Cie do rozmowy nie tylko o tradingu mam wiele fajnych rozwiązań takich jak darmowe airdropy rejestracja tylko email bez kyc poprzez inne ciekawe rzeczy.
Jestem otwarty na Twoje propozycje i oferty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..do stracenia,chyba?
...sam zarabiaj skoroś taki kumaty...a nie szukasz głupszych u siebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Próbujesz mnie obrazić,a nie rozumiesz że na tym rzecz polega że ludzie mają oferty i tak jak ja mam ofertę po prostu ją przedstawiam.Nie szukam głupszych ani głupszejszych. Tacy jak Ty umieją powiedzieć tylko coś głupiego nawet bez zapoznania się co ja robię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Próbujesz mnie obrazić,a nie rozumiesz że na tym rzecz polega że ludzie mają oferty i tak jak ja mam ofertę po prostu ją przedstawiam.Nie szukam głupszych ani głupszejszych. Tacy jak Ty umieją powiedzieć tylko coś głupiego nawet bez zapoznania się co ja robię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..nie udawaj głupiego...
..sam zarabiaj te stówki..i nie udawaj dobrotliwego..
Ps. ostrzegam przed takim pseudoofertami,szybkiego zarobku a ty jedz na ryby...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Widzisz nie jesteś otwarty na to co robią inni.Ja robi to co chce i kiedy chcę .Po pierwsze nie masz argumentów tylko te swoje wymysły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...chłopie jedz na te ryby ,grzyby
...takich ofert w necie jest ogrom,jezeli sam na tym nie zarabiasz to tracisz te stówki ,tak?
...a jeżeli jesteś tylko tzw ..naganiaczem to jeszcze gorzej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
SlawomirPawelSierakowski napisał:
Próbujesz mnie obrazić,a nie rozumiesz że na tym rzecz polega że ludzie mają oferty i tak jak ja mam ofertę po prostu ją przedstawiam.Nie szukam głupszych ani głupszejszych.
To przedstaw tu co i jak. Od A do Z. I jeszcze napisz dlaczego to wstawiasz? Zarobisz na tym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Asikhb napisał:
SlawomirPawelSierakowski napisał:
Próbujesz mnie obrazić,a nie rozumiesz że na tym rzecz polega że ludzie mają oferty i tak jak ja mam ofertę po prostu ją przedstawiam.Nie szukam głupszych ani głupszejszych.
To przedstaw tu co i jak. Od A do Z. I jeszcze napisz dlaczego to wstawiasz? Zarobisz na tym?
Przecież w pierwszym poście, podał link do strony gdzie jest wszystko wyjaśnione.
Inna sprawa to taka iż to zwykły naganiacz i jak się tam zarejestrujesz to przez jego konto główne.
To działa na takiej samej zasadzie, jak kiedyś sprzedaż przez firmy kosmetyczne >amvaye< i tym podobne piramidki.
Tylko technologia przekazu poszła wysoko w górę i teraz wszystko robi się przez kompa i tak jak kiedyś, można było zarobić parę groszy jako 10 lub 100 w kolejce, tak teraz jako 1000 lub jeszcze gorzej.
W amvayach można było tylko zarobić, ponieważ jak się towaru nie sprzedało to zostawał w domu i samemu się zużywało przez rok.
Tutaj takiej opcji niema.
Tu możesz trochę wygrać, jednak możesz za chwilę wszystko stracić i dlatego taki jak wyżej, szuka innych naiwnych na miejsce tych co odpadli.
Moim zdaniem to już lepiej założyć sobie konto z akcjami w swoim banku i tam można bawić się bezpiecznie w modny dzisiaj trading.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Podałem nie link do strony tylko do swojego dysku gdzie znajdziesz w folderze całkowicie darmowe Airdropy z rejestracją tylko poprzez email.,Obraz powiedzmy projektu zobaczył byś po krótkiej mojej prezentacji i wyjaśnieniach.Są tam tematy naprawdę fajne a darmowe Airdropy to taki dodatek .Skomentuj konkretny temat Który Ci się nie podoba a nie ziajesz już jadem>Twoja opinia jest Dla mnie ważna ale nawet w jednym procencie nie znasz mojego projektu.Mój projekt który m zajmuje się nie tylko ja ma następujące hasa. Uzyskaj pieniądze za darmo w promocjach.Kilka stówek w kilka godzin dolarów.
Czy kup tańsze ubezpieczenie OC czy porównaj banki z jednej przeglądarki. zapisz się na fajny kurs??????????????czy kup tanią książkę. Widzisz w tym coś nie tak???????????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok