Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
wwwww oooo Joanna Kuchnicka mart enty N O boj fra oszlo Iva Ivon Onty_Ja_Gabriel_3. Slawomir Sierakowski Remigiusz Kluska kuba_- (2209 niezalogowanych)
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Słuchaj gdybyś uczepił się konkretnego tematu Ty mówisz ogólnie to co twoja inteligencja tobie podpowiada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
SlawomirPawelSierakowski napisał:
Słuchaj gdybyś uczepił się konkretnego tematu Ty mówisz ogólnie to co twoja inteligencja tobie podpowiada
Nie powtarzaj się, jak widzę to założyłeś podobny temat, ewentualnie z nerwów zdublowałeś. Ponadto jak nie masz konkretów to nie wjeżdżaj komukolwiek na ambicję, ponieważ tu nie jest blokowisko i trzepak a ja nie jestem gimbusem.
Odpisałem nie do ciebie, a to, że opisałem mechanizm jakim się posługujesz, to jak widać podskoczyła tobie żyłka.
To natomiast, źle świadczy o tobie i tak jak ktoś tam napisał wyżej, czy w zdublowanym temacie, a ja to popieram.
NADAJESZ SIĘ JEDYNIE NA ZBIERANIE GRZYBÓW.
A zwłaszcza tych naiwnych z gimbazy.
Na tym forum tematy są ogólnie dostępne i tak samo komentowane bez względu na stronę pozytywną czy negatywną.
Jak masz problem to zlikwiduj konto, wykasuj w tematach swoje posty i idź tam gdzie będziesz mógł swobodnie moderować swój piramidowy temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
SlawomirPawelSierakowski napisał:
Podałem nie link do strony tylko do swojego dysku ....
Aaaa, ten link z dostępem do twojego dysku, to nie jest strona, to co to jest kartka miękkiego papiru do kibla?
Weź i się nie ośmieszaj takimi podstawowymi błędami.
Nałykałeś się nieuważnie na kursie bzdur i teraz chcesz je odsprzedać dalej wciskając nieprofesjonalnie kit.
Więcej szacunku do samego siebie proszę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Komentować możesz bo to nie jest komuna lecz prostaku zarzuć mi coś konkretnego a nie wymyślasz te swoje wypociny.Nudz Ci się i myślisz jaki to jesteś mądry .Takich gości co nie potrafią pokazać twarzy mówią byle co generalnie olewam bo po prostu tak trzeba i szkoda czasu na nich. Ja czekam kiedy Ci skończy się ta twoja inteligencja ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Stronę też mam i nigdy ni powiedziłem Tobie że podaje Ci stronę tylko link do dysku.Słuchaj są ludize na świecie ślepi na pewne sprawy i dlatego nie widzą całego obrazu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
SlawomirPawelSierakowski napisał:
Komentować możesz bo to nie jest komuna lecz prostaku zarzuć mi coś konkretnego a nie wymyślasz te swoje wypociny.Nudz Ci się i myślisz jaki to jesteś mądry .Takich gości co nie potrafią pokazać twarzy mówią byle co generalnie olewam bo po prostu tak trzeba i szkoda czasu na nich. Ja czekam kiedy Ci skończy się ta twoja inteligencja .. Internetowy nieudolny trollku zapamiętaj sobie jedno!
TWOJE INWEKTYWA WISZĄ MI JAK CYGAŃSKIE KORALE.
I jeszcze jedno.
Kiedy Ja na tym forum posiadałem w avatarze swoje zdjęcie i pełne nazwisko z imieniem i to przez PONAD 3 lata.
To ty pewnie nawet nie wiedziałeś gdzie leży Norge i że takie forum istnieje.
To właśnie przez takich trolli tobie podobnych, zmieniłem zdjęcie na obraz Gabriela.
I tak już pozostało.
Dlatego jak już chcesz komuś nawtykać to najpierw sięgnij do historii i to dogłębnie, inaczej znowu sam sobie ubliżasz i to bez niczyjej zewnętrznej pomocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Slawomir Sierakowski
(SlawomirPawelSierakowski)
Wiking
Aleś Ty pusty i znowu wymyślasz. Sam jesteś trolem. Ja do Norwegi przyjechałem w 2004 roku..Działałem różne rzeczy ale generalnie pracowałęm >Był okres ze handlowałęm łodziami.Nie mówie by sięchwalić lecz obalić twoje wymysły pania X
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok