Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak szukać pracy - Norwegia

Czytali temat:
Jarosław Mazur mart enty Kasia K Czejen 4x4-ws Paul Paul Onty_Ja_Gabriel_3. DziurawaMarysia kmg gz AgnieszkaWeronika A Talic Katarzyna92 Kamil S Ourosia - (1684 niezalogowanych)
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Planuje wyjazd do pracy za granicę (póki co do czerwca bo wtedy mam egzaminy) potem prawdopodobnie na stałe. I chciałam zapytać gdzie szukać? Wszędzie gdzie wysyłam CV bezpośrednio do firm nie ma odzewu tylko przez pośrednika...
Może wy mi powiecie gdzie szukać? Jak? Jakieś konkretne miejsca? Albo gdzie się zachaczę nawet na kilka miesięcy? By zdobyć znajomości na miejscu i szukać czegoś innego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Dawaj przez pośrednika, przecież w większości masz zapłacone mieszkanie i do tego dobra wypłatę, teraz ciężko na własną rękę wyjechać w tych czasach pandemicznych. Zawsze możesz po jakimś czasie w firmie powiedzieć szefowi że chcesz przejść bezpośrednio pod firmę.
Szczególnie jeśli nie znasz nikogo znajomego w obcym kraju.
Na stronie jest opisane jak skutecznie szukać zatrudnienia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
To co ty wypisujesz to zaczyna być naprawdę CHORE
Założyłaś temat z jednego konta, a z drugiego konta sama sobie odpowiedziałaś.
Z psychologii i psychiatrii, takie stany zachowania, noszą nazwę rozdwojenie jaźni.
Można z tym żyć o ile sama sobie, nie zrobisz kiedyś krzywdy fizycznej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
To co ty wypisujesz to zaczyna być naprawdę CHORE
Założyłaś temat z jednego konta, a z drugiego konta sama sobie odpowiedziałaś.
Z psychologii i psychiatrii, takie stany zachowania, noszą nazwę rozdwojenie jaźni.
Można z tym żyć o ile sama sobie, nie zrobisz kiedyś krzywdy fizycznej.

Ty Gabryś nadal nie rozumiesz, co to bot. I usiłujesz dyskutować z komputerem. To kto tu jest chory w końcu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Talic
(Talic)
Wiking
napisał:
[quote]Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
To co ty wypisujesz to zaczyna być naprawdę CHORE
Założyłaś temat z jednego konta, a z drugiego konta sama sobie odpowiedziałaś.
Z psychologii i psychiatrii, takie stany zachowania, noszą nazwę rozdwojenie jaźni.
Można z tym żyć o ile sama sobie, nie zrobisz kiedyś krzywdy fizycznej.

Ty Gabryś nadal nie rozumiesz, co to bot. I usiłujesz dyskutować z komputerem. To kto tu jest chory w końcu? [/hahahhaahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Czejen
(Czejen)
Wiking
Szukanie pracy, zwłaszcza teraz nie jest łatwe, więc podrzucam parę rad: faar.pl/jak-znalezc-dobra-prace/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok