Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wysoka prowizja - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Duda mart enty Szymon K.... Kasia K boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Jarek Goral Jasiek391 (1723 niezalogowanych)
1 Post
Jasiek391
(Jasiek391)
Wiking
Witam.Zrobiłem przelew ze sparebanku do pkobp i okazało się że ktoś pobrał bardzo wysoką prowizje 1800nok.Miał ktoś może podobny przypadek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Postaramy sie pomoc tylko powiedz prosze ile wysylales tych pieniedzy do Polski... Ja nie wysylam przez banki tylko przez transfer24... Bo od razu widze ile place i kase mam od razu w Polsce...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Jasiek391 napisał:
Witam.Zrobiłem przelew ze sparebanku do pkobp i okazało się że ktoś pobrał bardzo wysoką prowizje 1800nok.Miał ktoś może podobny przypadek?
Na pewno takiej prowizji nie pobrało Spare-śmare.
Mnie ogólnie pobiera 50-nok.
Zresztą jak wejdziesz na swoją stronę bankową, a następnie otworzysz ten przelew, to będziesz widział ile pobrano opłaty i po jakim kursie była wycena o ile przelewałeś w złotówkach.
Natomiast jak przelewałeś w Nokach, a tam gdzie wysłałeś forsę nie ma konta walutowego, to tamte banki pewnie przewalutowały z Noków na euro, a następnie na złotówki.
Takie wałki robią tylko polaczkowe banki, a zwłaszcza owe pko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Jeszcze jedno, jeżeli przelewałeś forsę na swoje polskie konto to możesz wejść na stronę i zażądać historii tego wpływu.
Jeżeli to nie twoje konto, to niech ten ktoś to zrobi.
Ja bardzo dawno temu jak było jeszcze Inteligo z kontami walutowymi, miałem podobną "kradzież z wpływu" to było zaraz po tym jak PKO przejęło Inteligo, też mi taki numer wycięli.
Odwołałem się i zażądałem pełnego wglądu do zagranicznego wpływu.
Okazało się iż po zmianie banków, moja wpłata przeszła w polandii przez trzy różne banki które robiły przewalutowanie, a i tak na konto wpłynęły Noki.
Udowodniłem bzdurę i zwrócili mi całą kasę co do øre.
Przyjechałem do polandii wybrałem Noki i zlikwidowałem natychmiast to konto.
Teraz do polandii przesyłam ze Spare-śmare tylko złotówki i to z lepszym kursem, niż daje mi polaczkowy bank.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Jasiek391 napisał:
Witam.Zrobiłem przelew ze sparebanku do pkobp i okazało się że ktoś pobrał bardzo wysoką prowizje 1800nok.Miał ktoś może podobny przypadek?

Banki często pobierają opłatę stałą + opłatę za przewalutowanie.

Lepiej korzystać z pomocy kantorów, lepiej na tym wyjdziesz
Ja korzystam z Internetowego Kantoru: internetowykantor.pl/land/nok/?utm_sourc...mp;utm_campaign=1000
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok