Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

T - Norwegia

Czytali temat:
iksiński igrek Radosław Rutkowski andrzej Czapiewski Joanna Kuchnicka mart enty KRZYSZTOF MARCINIAK boj fra oszlo KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. (1779 niezalogowanych)
9 Postów

()
Wiking
T
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KarolZaricki napisał:
Dzień dobry,

studiuję Psychologię na trzecim roku w Polsce. Po studiach planuje ukończenie szkoły psychoterapeutycznej lub zostanie psychologiem transportu (nadal się zastanawiam) i z różnych względów interesuje się Norwegią, w przyszłości rozważam wyjazd - tak po krótce.
Mam kilka pytań:
1. Czy w Norwegii jest zawód psychologa transportu?
2. Jak wygląda procedura pracy jako psycholog/psychoterapeuta w Norwegii, jeśli dyplom zdobędę w Polsce?
Jeśli ktoś z Państwa ma wiarygodne informacje, lub zna kogoś z kim mógłbym się skontaktować, będę wdzięczny
Pozdrawiam

E... ty... student słoikowy gościu, czyżbyś miał problem z angielskim, by wejść na odpowiednią profesjonalną Norweską stronę i tam zasięgnąć info u samego źródła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(KarolZaricki)
Wiking
Podrzuć profesjonalną stronę bym mógł zasięgnąć u źródła aniołku
A jeśli nie masz nic konkretnego do dodania w jakim celu wychylasz się z swej chmurki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
KarolZaricki napisał:
Podrzuć profesjonalną stronę bym mógł zasięgnąć u źródła aniołku
A jeśli nie masz nic konkretnego do dodania w jakim celu wychylasz się z swej chmurki?



...niestety na tym forum wymagamy od studentow znajomosci jezykow obcych
...inaczej pisząc...intelygencji
...Ps. jak przetłumaczysz sobie swój zawód na język norweski,z angielskiego lub niemieckiego, to wujek Gugel wyświetli wszystkie info na ten temat...będzie to bardziej wiarygodne niż odpowiedż od nieznanego aniołka na tym forum...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KarolZaricki napisał:
Podrzuć profesjonalną stronę bym mógł zasięgnąć u źródła aniołku
A jeśli nie masz nic konkretnego do dodania w jakim celu wychylasz się z swej chmurki?
Nie dość, że słoik to jeszcze studenckie bydło z ciebie wychodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

()
Wiking
T
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

()
Wiking
Y
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

()
Wiking
T
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KarolZaricki napisał:
Zamiast tego odzywa się anioł i neptun ukrywające się na nickami i obrazkami i polepszają sobie nastrój pisaniu głupot.
Masz to co dajesz więc jeśli na normalne pytanie udzielacie takich \"odpowiedzi\" to tylko wam współczuć

E ty słoik, kiedy Ja na tym forum miałem w awatarze swoje zdjęcie paszportowe i pełne imię z nazwiskiem. to ty jeszcze byłeś w gimnazjum.
To właśnie przez takie studenckie bydło, zmieniłem zdjęcie na IKONĘ Gabriela.
Co do reszty, to zmilczę szkoda męczyć klawiaturę w twoim kierunku.
Inna sprawa to taka iż dostałeś dwie konkretne tak odpowiedzi jak i podpowiedzi, a ty nadal w korycie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

()
Wiking
T
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok