Świętujemy urodziny!

Odbierz rabat 50% na wszystkie ogłoszenia

Sprawdź
4 Posty
voodoo31
(voodoo31)
Wiking
Ja mogę powiedzieć, że nie zawsze tak jest, ale słyszałem sporo o takich jak mówisz i na pewno jest ich wielu. Dlatego m.in. przyjechałem tu z zamysłem trzymania się jak najdalej od "Polaków". Szczęśliwie nie każdy taki jest. Ciężko natomiast sprawdzić to zdalnie, dlatego czasem podjęcie tego ryzyka jest konieczne. Jakkolwiek można też wysyłać cv do zagranicznych firm - a nóż się uda. Nigdy nie mów nigdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Nowicjusz
Polskie firmy i polscy szefowie nie zawsze są \be\. Pierwszą swoją pracę miałem w małem polskiej firmie i byli bardzo uczciwi!
Polecam też korzystać z usług agencji pośrednictwa pracy, tylko oni preferują osoby już będące na miejscu. Ale dzwonić, dopytywać się, odpowiadać na ogłoszenia jakk nabardziej warto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
Ze troche znasz angielski...tutaj sa co znaja norweski biegle i dalej sa bez pracy.
Ze skonczyles mgr....ludzie tutaj maja doktory i ciezko im znalesc miejsce na budowie..

o czym Ty czlowieku piszesz?? cos Ci sie chyba po....dolilo!! ciekawi mnie z czego Ty masz doktorat i jaki poziom z jezyka ;D;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Riggman
(Riggman)
Nowicjusz
Kertoip1983 napisał:
Ze troche znasz angielski...tutaj sa co znaja norweski biegle i dalej sa bez pracy.
Ze skonczyles mgr....ludzie tutaj maja doktory i ciezko im znalesc miejsce na budowie..
o czym Ty czlowieku piszesz?? cos Ci sie chyba po....dolilo!! ciekawi mnie z czego Ty masz doktorat i jaki poziom z jezyka ;D;D

doktoratu nie mam ale taka jest prawda. Jest wiele osob co zwyczajnie nie moze sobie pracy znalesc gdyz budowy sa w zasadzie polskie i nie chca innych na budowach niz polakow gdyz ciesle polacy.

Ja juz nie pracuje na budowie na szczescie, mam swoja dzialanosc i dobry norweski wiec nie musze odpierdzielac codzienna panszczyzne
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Czarek DJ
(CzarekDJgizmo)
Wiking
Nawet za 200 kr? Ja takich pieniędzy od 6 lat nie widzialem i do tej pory nie widzę jeszcze nie dawno za 150 pracowałem
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Riggman
(Riggman)
Nowicjusz
napisał:
Nawet za 200 kr? Ja takich pieniędzy od 6 lat nie widzialem i do tej pory nie widzę jeszcze nie dawno za 150 pracowałem

to co Ty robisz...na kasie w kiwi siedzisz ? czy jezdzisz tirem ze tak nisko
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
voodoo31
(voodoo31)
Wiking
napisał:

To jak najszybciej zmień pracę, bo z tego co wiem to chyba 190-200 kr to takie minimum na początek jak nie masz doświadczenia.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr De
(Piotr De)
Wiking
Dzien dobry, gdyby ktos byl zainteresowany krotkim zleceniem 20.10-30.10 Potrzebujemy do Asker do pomocy przy wymianie kol. Jest tez opcja dla osob bez doswiadczenia. 193 + 50% nadgodziny Osoby zainteresowane prosze o sms Luiza/CBA fagformidling
Proszę bardzo gotowa praca. Po Polsku.Jak tej nie ogarniesz to wracaj skąd przybyłeś
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek 235
(Marek 235)
Wiking
Wyslij Cv do Time personake .Wszystkich biora
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty