Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
1 Post
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
Ze troche znasz angielski...tutaj sa co znaja norweski biegle i dalej sa bez pracy.
Ze skonczyles mgr....ludzie tutaj maja doktory i ciezko im znalesc miejsce na budowie..

o czym Ty czlowieku piszesz?? cos Ci sie chyba po....dolilo!! ciekawi mnie z czego Ty masz doktorat i jaki poziom z jezyka ;D;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Kertoip1983 napisał:
Ze troche znasz angielski...tutaj sa co znaja norweski biegle i dalej sa bez pracy.
Ze skonczyles mgr....ludzie tutaj maja doktory i ciezko im znalesc miejsce na budowie..
o czym Ty czlowieku piszesz?? cos Ci sie chyba po....dolilo!! ciekawi mnie z czego Ty masz doktorat i jaki poziom z jezyka ;D;D


doktoratu nie mam ale taka jest prawda. Jest wiele osob co zwyczajnie nie moze sobie pracy znalesc gdyz budowy sa w zasadzie polskie i nie chca innych na budowach niz polakow gdyz ciesle polacy.

Ja juz nie pracuje na budowie na szczescie, mam swoja dzialanosc i dobry norweski wiec nie musze odpierdzielac codzienna panszczyzne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Czarek DJ
(CzarekDJgizmo)
Wiking
Nawet za 200 kr? Ja takich pieniędzy od 6 lat nie widzialem i do tej pory nie widzę jeszcze nie dawno za 150 pracowałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
napisał:
Nawet za 200 kr? Ja takich pieniędzy od 6 lat nie widzialem i do tej pory nie widzę jeszcze nie dawno za 150 pracowałem

to co Ty robisz...na kasie w kiwi siedzisz ? czy jezdzisz tirem ze tak nisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
voodoo31
(voodoo31)
Wiking
napisał:
Nawet za 200 kr? Ja takich pieniędzy od 6 lat nie widzialem i do tej pory nie widzę jeszcze nie dawno za 150 pracowałem

To jak najszybciej zmień pracę, bo z tego co wiem to chyba 190-200 kr to takie minimum na początek jak nie masz doświadczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek 235
(Marek 235)
Wiking
Wyslij Cv do Time personake .Wszystkich biora
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek 235
(Marek 235)
Wiking
Wyslij Cv do Time personake .Wszystkich biora
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tone Staum
(ec081210)
Wiking
Witam! Nie wiem czy bede mogla pana pomagac.. Ale jesli chodzi o brak znajomosci norweski, mozlliwe ze moglabym pomagac. Zajmuje sie przede wszystkim tlumaczenie polskiego na norweski - chetnie pomoge z tlumaczeniem dokumentow lub ogloszenia i tpd. - ale rowniez mam dlugi doswiadczenie jako nauczycielka norweskiego dla doroszly. Przepraszam do kontaktu na: tonestaumtonestaum@outlook, lub na: 0047964071
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok