Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

ksero paszportu - Norwegia

Czytali temat:
4 Posty
M S
(sroka)
Wiking
Czy pracodawca ma prawo żądać kesrokopi paszportu?
Ostatnio pracodawca wysłał do wszystkich pracowników maila z prośbą o przesłanie ksera paszportu bez podania podstawy do czego ma to służyć.
Wysłać czy nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...jpd......
..co podejrzewasz?..ze prześle twoje zakichan. dane do szczepienia na covid19 Sorosowi ?...buhuahuahaa
Ps. jakkolwiek szefuncio już miał twój paszport w łapkach,przecież podpisywałeś umowe ,do zielonej kart np... Prawdopodobnie chodzi o aktualizacje danych lub jakies szkolenie gdzie jest wydawana jakaś karta ...tyle...
Ps. to nie Polska i kredytu na twoj paszport nie weżmie a i dane z paszportu są tutaj nie zastrzażone,są w UDI,Policji,US,itd...nie bój żaby i wysyłaj...zresztà nie masz wyboru...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
M S
(sroka)
Wiking
Widzę że ty mógłbyś powiesić swój paszport na słupie ogłoszeniowym w Norwegii ,bo oni są bardzo rzetelni i do niczego nie wykorzystają twoich danych.
Żebyś się kiedyś nie przeliczył.
A co do udostępniania danych osobowych poczytaj ustawę z 12.07.2019. Może przejrzysz na oczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
sroka napisał:
Widzę że ty mógłbyś powiesić swój paszport na słupie ogłoszeniowym w Norwegii ,bo oni są bardzo rzetelni i do niczego nie wykorzystają twoich danych.
Żebyś się kiedyś nie przeliczył.
A co do udostępniania danych osobowych poczytaj ustawę z 12.07.2019. Może przejrzysz na oczy.

W Norge ta ustawa NIE OBOWIĄZUJE
Ponieważ jesteś na terytorium Norge, to nie podawaj durnych polskich przepisów ponieważ się ośmieszasz.
Jak już chcesz się podpierać jakimiś przepisami, to poszukaj odpowiednie na kraj/państwo w którym akurat przyszło ci egzystować.

Ponadto jaki masz problem zapytać szefcia, po kiego trolla jest mu potrzebny skan twojej polskiej szmaty.
Czyżbyś był taki silny w japie, jedynie jako anonim a w realu potrzebujesz pampersów?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
M S
(sroka)
Wiking
Nie ośmieszaj się pajacu ,bo RODO obowiązuje również w Norwegii.
Gówno wiesz a udajesz uczonego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
sroka napisał:
Widzę że ty mógłbyś powiesić swój paszport na słupie ogłoszeniowym w Norwegii ,bo oni są bardzo rzetelni i do niczego nie wykorzystają twoich danych.
Żebyś się kiedyś nie przeliczył
A co do udostępniania danych osobowych poczytaj ustawę z 12.07.2019. Może przejrzysz na oczy.


...ani be ani me ani kukuryku...pytasz na forum a boisz sie zapytać szefuncia?...a reszta chłopów też podkula ogon?..
Ps.dostałeś darmową porade ..a ze nie po twojej myśli,bo przecież znałeś odpowiedż????to nawet nie podziekowałeś...brrrrr..i weż tu takiemu pomóż....
Ps.2 zdjęcie z mojego paszportu wisi na kazdym słupie elektrycznym...to te z dwiema skrzyżowanymi kośćmi ....mijasz je codziennie jadąc do roboty ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
sroka napisał:
Nie ośmieszaj się pajacu ,bo RODO obowiązuje również w Norwegii.
Gówno wiesz a udajesz uczonego.

Niestety znowu jesteś w błędzie, a prosiłem byś bardziej uważał.
W Norge nie ma żadnego >RODO< srodo.
I owszem, jest coś podobnego, jednak nie "rodo" ponieważ Norge nie należy do UE, a jedynie jest państwem stowarzyszonym, a to BARDZO, bardzo duża różnica, /nie pajacu/ a jedynie zwykły pisowski baranie.
Ponadto z twoich pisemnych wypowiedzi wynika tyle iż nie masz bladego pojęcia, co to Unijne GDPR oznacza i z czym to się je.
Usłyszałeś coś przy zakrapianym stole i powtarzasz jak baran bzdury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
M S
(sroka)
Wiking
Jesteś tak tępy że z powodzeniem mógłbyś być szefem pisiorów.
Może odstaw leki to będzie lepiej . bo na wszystkich forach zachowujesz się tak samo.
Na głupotę jeszcze lekarstwa nie wymyślili. Czarno cię widzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
sroka napisał:
Jesteś tak tępy że z powodzeniem mógłbyś być szefem pisiorów.
Może odstaw leki to będzie lepiej . bo na wszystkich forach zachowujesz się tak samo.
Na głupotę jeszcze lekarstwa nie wymyślili. Czarno cię widzę.
Miło mi, ze się w końcu przedstawiłeś i jednocześnie przyznałeś do własnych błędów i słabości.
Dobrze jest wiedzieć z kim się ma do czynienia.
Niemniej zamiast tracić siły na zmianę ciężkości tej drętwej dyskusji, wypadało by jednak podać to o co ciebie pytano, inaczej twoje wywody można jedynie o kant dupy rozbić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok