Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pomysł na pracę zdalną - Norwegia

Czytali temat:
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
KajaMetrowska napisał:
Hej, od długiego czasu chodzi mi po głowie praca zdalna. Od Wielu lat pracuje w szpitalu, mamztudia podyplomowe z kosmetologii i myślę, żeby się zająć czymś z tej kategorii, jako że zastrzyków zdalnie nie zrobię Czy jest tutaj ktoś, kto ma podobne doświadczenia? czy w branży beauty pracujecie zdalnie? Czy może całkiem co innego?

Ić stont
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
bodys napisał:
KajaMetrowska napisał:
Hej, od długiego czasu chodzi mi po głowie praca zdalna. Od Wielu lat pracuje w szpitalu, mamztudia podyplomowe z kosmetologii i myślę, żeby się zająć czymś z tej kategorii, jako że zastrzyków zdalnie nie zrobię Czy jest tutaj ktoś, kto ma podobne doświadczenia? czy w branży beauty pracujecie zdalnie? Czy może całkiem co innego?
Ić stont

Chaotyczne i niechlujne pytanie, to i zwrot adekwatny.
Masz plusa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Praca zdalna w branży kosmetycznej się sprowadzi albo do edukacji (np.porady, trendy, szkolenia dla os. indywidualnych lub szkolenia dla przyszlych kosmetyczek), to może być np także blog komercyjny lub do sprzedaży produktów. Tu mogą być własne produkty, cudza marka. I znowuż może to być ełasny sklep internetowy np. przy blogu, albo współpraca z cudzymi.prpduktami beauty na zasadzie prowizji lub sucess fee. Możesz pisać artykuły o urodzie oraz zdrowiu.
Wszystko zależy czego chcesz, jak szybko musisz uzyskać przychody i ile możesz zainwestować we własną pracę zdalną. Jest jeszcze cała masa ofert współpracy pt. praca zdalna dla mam etc., ale to chyba nie wiele jest warte.
ekutno.pl/pl/642_materialy_partnera/4369...hodzenia-z-domu.html

Na stronie jest sporo dobrych pomysłów.

Pomysły na biznes bez wychodzenia z domu Działalność, która może być prowadzona bezpośrednio z wygodnej kanapy w domowym zaciszu? Wbrew pozorom to rzeczywiście możliwe. Trzeba jednak pamiętać, że założenie jakiejkolwiek f... ekutno.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Voytec
(Voytec)
Wiking
Jakikolwiek pomysł byś nie miała na pracę zdalną musisz mieć żródło pozyskiwania klientów .
Jak chcesz mogę z tym pomóc i rozkręcić Ci biznes
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok