Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

14 Posty
G. Dorota Haug
(Dedorka)
Wiking
Kochana Pani.... dziekuje...!!!1 przemile jest to ze tak Pani mysli..
plebsem...??? hmmmm ..szczerze to z dwoma Mam nie tylko "reke" ale cala "reke" a polskich przyjaciol mi brak ...bo wszyscy modziutcy a ja stara baba...Prosze pisac...Sciskam Dorka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
haniasolo23 napisał:
Pani Dorko.Chyba zadaje się pani wyłącznie z jakimś plebsem norweskim skoro tyle krytyki pomiedzy wierszami...Podsumowując pani tutaj wywody śmiem zauważyć ze ma pani bardzo rozczeniową postawę,dali palec to ręki sie zachciało najwyrażniej, co?

to gdzie ta szlachta norweska
pomijam Krola bo jest z Danii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
G. Dorota Haug
(Dedorka)
Wiking
nie znam....ja jestem z malutkiej miejscowosci ... a "szlachta" w centrum miasteczka... sprzatalam u nich ale to jakis czas temu... teraz pomagam tym Polakom ktorzy dopiero przyjechali wiec oddalam im moje "noweskie palace " ktore latami sprzatalam... przeszlam na emeryture Pozdrawiam Dorka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lord Marshall
(LordMarshallRiddick)
Wiking
Interesuje mnie praca w Norwegii w branży IT. A dokładnie kopalnie-fermy kryptowalutowych , blockchainowych serwerów....oraz inne, pokrewne stanowiska pracy w charakterze informatyka. .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Lord Marshall
(LordMarshallRiddick)
Wiking
Interesuje mnie praca w Norwegii w branży IT. A dokładnie kopalnie-fermy kryptowalutowych , blockchainowych serwerów....oraz inne, pokrewne stanowiska pracy w charakterze informatyka. .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
KonkoN
(KonkoN)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok