Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

14 Posty
G. Dorota Haug
(Dedorka)
Wiking
Norwegowie udaja ze pija tylko od swieta, w monopolowym kupuja ekskuzywnie wygladajace butelki i wstawiaja do barku za szklem..a w piwnicach czy garazach pedza bimber...zreszta ochydny... ale coz "tonacy brzytwy sie chwyta".... Dorka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
G. Dorota Haug
(Dedorka)
Wiking
nic to... "jagus" nic to... poprostu laaaata obserwacji, i pewnikiem sfiksowala bym gdyby nie wojskowe, twarde wychowanie i sluzba w polskiej marynarce wojennej... pozd. Dorka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Co Zerka
(hakuna)
Wiking
Pani Dorko.Chyba zadaje się pani wyłącznie z jakimś plebsem norweskim skoro tyle krytyki pomiedzy wierszami...Podsumowując pani tutaj wywody śmiem zauważyć ze ma pani bardzo rozczeniową postawę,dali palec to ręki sie zachciało najwyrażniej, co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
G. Dorota Haug
(Dedorka)
Wiking
Nieznanego...kazdy sie obawia... jak i my? tak i wszyscy...nie pisalabym gdyby nie to ze "nie z jednego piecusia chlebusia bym nie posmakowala"... ale ja zem dziolcha oserwatorka Pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
G. Dorota Haug
(Dedorka)
Wiking
Blad.... teraz to moge to olewac...bo swoj status mam w sobie i pracy sie nie boje...he he he , Ty piszesz to co myslisz bo masz inne doswiadczenia...ja przeszlam od dna na sloneczne wybrzezy Hawaii ... ps. dawno juz przestalam byc Pania... jestem Dorota
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(Andre_BG)
Nowicjusz
a na kogo glosowales w ostatnich wyborach?? i ile w zyciu oddales glosow na PO ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
Andre_BG napisał:
a na kogo glosowales w ostatnich wyborach?? i ile w zyciu oddales glosow na PO ??

Cysiek tera za Baltazara robisz? Ino nie Gąbki dalibog.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
bujaj sie kretynie to nie ja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
368 Postów

(Prezydent_elekt)
Stały Bywalec
wrzeszczot napisał:
bujaj sie kretynie to nie ja

Popytaj starej, moze sie uaktywnila czy jak...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
wisi mi twoja stara
zreszta i tak kiepsko obciaga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok