Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

podatek - Norwegia

Czytali temat:
wojciech bejna adam hryciuk Mariola G Dominika W Daniel daniel Wojtek oscar Kasia K sebastian nnnn Magdalen@ Ikett Personalpartner wiewiorek Agnor100 Michał L. tomson666 (1141 niezalogowanych)
24 Posty
Agnor100
(Agnor100)
Wiking
Witam!
Wlasnie dzisiaj dostałem maila ze skattu. Znalazlem tam (w wersji angielskiej) taka informacje:
The time you’ve spent and worked in Norway affects how much tax you’ll have to pay. We’ve calculated that you’ve been credited with 6 (6/12) of work and stay in Norway in 2019. We consider commenced months to be full months. You should check and, if necessary, change the information we use in our calculations here.
Cos tu nie tak, byłem w Norwegii caly rok, każdego miesiąca moja firma placila podatek. Ma to wpływ na kwote wolna od podatku-policzyli mi 50400, a przy całym przepracowanym roku to chyba powinno być 100800?Przez to kilkanaście tysięcy podatku więcej mi wyszlo. NIe mogę tej kwoty zmienić recznie. Jest opcja change. ale po kliknieciu zadnej możliwości zmiany. Ktos może ma ten sam problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Nasza firma zajmuje się rozliczeniami podatkowymi. Jeżeli chciałby Pan skorzystać z naszej pomocy, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie www.multinor.no/podatki
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok