Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

zasilek z nav - Norwegia

Czytali temat:
7 Postów
Tadzem
(Tadzem)
Wiking
potrzebuje informacji na temat wyplaty zasilku chorobowego z nav.np.jezeli przebywalem na zwolnieniu caly miesiac luty.kiedy nav wyplaca zasilek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Pytanie postawione przez Ciebie jest zasadne.Jesli Twoj pracodawca zalacil Tobie za pierwsze 16 dni reszte zwolnienia placi NAV. Ale pod jednym warunkiem.Mianowicie Twoj pracodawca musi wypelnic i dostarczyc do NAV zestawienie Twoich zarobkow za miesiac przepracowany przed zachorowaniem.Jesli tego nie zrobi NAV sie za wyplate nie wezmie (mimo ze maja wszystkie dane bo pracodawca co miesiac oplaca skladki za pracownika).Ale zeby bylo jasniej to nawet sobie glowy nie zawroca tym aby Ciebie o tym poinformowac ze brak im takiej rozpiski od pracodawcy.Wowczas Twoje oczekiwanie zostanie tylko oczekiwaniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tadzem
(Tadzem)
Wiking
pracodawca wyplacil za 16 dni i rowniez wyslal zestawienie moich zarobkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Tadzem napisał:
potrzebuje informacji na temat wyplaty zasilku chorobowego z nav.np.jezeli przebywalem na zwolnieniu caly miesiac luty.kiedy nav wyplaca zasilek?Dałem tobie w tym temacie poprawną informację na temat twojej wypłaty, jeżeli zdążyłeś ją przeczytać to dobrze, jeżeli nie to cóż, tak właśnie działa obecnie to pro partyjne forum.
Moja odpowiedź została usunięta, a ja z kartoflami walczyć nie mam zamiaru, ja kartofle polewam zasmażką i wcinam.
Przejdź na facebooka i zadaj to samo pytanie a dostaniesz wiele wersji prosto z życia i bez cenzury.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok