Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bojfraoszlo napisał:

Ps. 12 godzin dziennie to absurd,jaka jest wydajnosc pracownika po tygodniu pracy w takim systemie?
Głupoty piszesz, ponieważ w takim systemie pracują właśnie Szwedzi. 12 godzin dziennie przez 3 dni, od poniedziałku do środy w czwartek, pracują jedynie do śniadania i jadą do domu.
Niemniej prawdą jest, że durne emigranty błagają na kolanach by robić dłużej, a jedynie na forach drą ryje o krzywdzie.


...dobrze,ze sie zreflektowales na koniec
...napisalem ..po tygodniu pracy ...co oznacza minimum 5 dni w tygodniu x 12 godzin =60 godzin(soboty pominalem,chociaz???)... tzn.. ze to moze trwac od wielu tygodnii !!!!
...powtarzam...jaka jest wydajnosc pracownika pracujacego non stop po ponad 260 godzin miesiecznie...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
JonTravolta
(JonTravolta)
Wiking
Tak wiec mam normalna umowę o prace. Żaden kontrakt itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
JonTravolta
(JonTravolta)
Wiking
Tak wiec mam normalna umowę o prace. Żaden kontrakt itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
JonTravolta napisał:
Tak wiec mam normalna umowę o prace. Żaden kontrakt itd.

...wiec powinienes miec platne za ekstra godziny
...hmmm powiedz jakie macie stawki za roboczogodzine w firmie....195 nok brutto czy nizej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
JonTravolta napisał:
Tak wiec mam normalna umowę o prace. Żaden kontrakt itd. Jaką zwykłą umowę o pracę.
W Norwegi nazwa potoczna Kontrakt to właśnie po polskiemu, umowa o pracę i nic ponad to.
W jakiej firmie pracujesz, zwykłej, gdzie od samego początku pracujesz w tej samej grupie masz jedną bazę i jednego szefa.
Czy też pracujesz w typowym bemanningu, który daje konkretne zlecenia pracy od- do. a po upływie zlecenia, wystawia następne i pracujesz na wielu projektach i każdy jest z innej firmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok