Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rejestracja bardzo rzadkiego samochodu z Japoni w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
tomasz piskorz ja ja Witek www Łukasz Ch Robert Łęcki krakusik Krzysztof Lachowski (955 niezalogowanych)
3 Posty
Witek www
(Witko89)
Wiking
Witam, kupiłem od znajomego norka ostatnio bardzo fajną furę. Problem w tym, że jak to z Japoni ma on kierownicę z prawej strony i bardzo długo stał u niego w garażu ponieważ nie mógł go zarejestrować. Teraz się da ale nie wiem od czego zacząć. Jest w nim trochę do zrobienia ale wszystko ogólnie działa i jest w oryginale.

Dodam, że on opłacił już podatek przy sprowadzeniu i przetłumaczył dokumenty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Witam, kupiłem od znajomego norka ostatnio bardzo fajną furę. Problem w tym, że jak to z Japoni ma on kierownicę z prawej strony i bardzo długo stał u niego w garażu ponieważ nie mógł go zarejestrować. Teraz się da ale nie wiem od czego zacząć. Jest w nim trochę do zrobienia ale wszystko ogólnie działa i jest w oryginale.
Dodam, że on opłacił już podatek przy sprowadzeniu i przetłumaczył dokumenty.
Nie rozumiem jednego?
Dlaczego tracisz czas i zadajesz tak skomplikowane pytanie, właśnie tutaj na forum, zamiast skierować je do Statens vegvesen.
Tu żadna wypowiedź, nie pomoże tobie w formalnościach z urzędem komunikacyjnym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Witek www
(Witko89)
Wiking
Tak też myślałem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Witko89 napisał:
Tak też myślałem...Nie ma co myśleć i to bezproduktywnie, to tak jak w pewnej bajce. "... myśleniem, kluseczki same się nie zrobią...". I tak samo jest tutaj. Zawijaj rękawy i po wejściu na stronę statens szukaj odpowiednich formularzy, wypełniaj wysyłaj , zbieraj dokumentację, odpowiadaj na pocztę zwrotną, znowu wysyłaj....................... i tak do skutku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Witek www
(Witko89)
Wiking
Tak zrobiłem. Po prostu myślałem, że ktoś coś może słyszał o takiej rejestracji sportowych aut od znajomych norwegów czy coś.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok