Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Urlop przy okresie wypowiedzenia - Norwegia

10 Postów
TomekL
(TomekL)
Wiking
Witam, czy podczas miesieczngo okresu wypowiedzenia umowy o prace moge wybrac niewykorzystany urlop ktory posiadam? Czy taki urlop poprostu przepada czy pracodawca przy ostatniej wyplacie zaplaci mi za ten niewykorzystany urlop??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Merci
(Merci)
Wiking
Większość pracodawców jeżeli nie wykorzystasz urlopu to płaci ci ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Myślę że warto zapytać pracodawcy czy Ci wypłaci pieniądze za urlop czy masz go wykorzystać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Merci napisał:
Większość pracodawców jeżeli nie wykorzystasz urlopu to płaci ci ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Myślę że warto zapytać pracodawcy czy Ci wypłaci pieniądze za urlop czy masz go wykorzystać Proszę nie wprowadzać w błąd pytającego.
W Norwegi urlopy taryfowe są niepłatne
i za taki niewykorzystany urlop, nikt nie płaci żadnego ekwiwalentu! Gdzie ty wyczytałeś takie bzdury?
Jeżeli teraz, na wypowiedzeniu, wybierzesz sobie ten przysługujący urlop, to nie będziesz miał żadnych pieniędzy za ten okres urlopowy i tyle.
Pracodawcy pewnie też będzie na rękę, jak będzie ciebie miał prawnie z głowy w tym newralgicznym okresie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok