Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

D-numer + pozwolenie z policji - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
kowalski1mati
(kowalski1mati)
Wiking
Hej,
Tydzien temu przyjechała do mnie dziewczyna, aktualnie szuka pracy - czy bez kontraktu moze sie zarejestrowac w skatte office i dostac d numer i pozwolenie na pobyt z policji ? Znajomy cos wspominal ze jak zarejestruje sie w NAVie jako bezrobotna to dostanie 3 misiace na znalezienie pracy , z gory dziekuje za odpowiedzi! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Hej,
Tydzien temu przyjechała do mnie dziewczyna, aktualnie szuka pracy - czy bez kontraktu moze sie zarejestrowac w skatte office i dostac d numer i pozwolenie na pobyt z policji ? Znajomy cos wspominal ze jak zarejestruje sie w NAVie jako bezrobotna to dostanie 3 misiace na znalezienie pracy , z gory dziekuje za odpowiedzi! Pozdrawiam
Nie w NAV-ie, tylko idzie się do najbliższego urzędu skarbowego i tam rejestruje się swój pobyt.
Ostatnio pisano już tu na forum o podobnym problemie.
Bez rejestracji pobytu, można być w norwegi do 3 miesięcy, bez konieczności posiadania
D-numeru.
Dlatego na spokojnie, załatwcie wszystkie potrzebne dokumenty.
Do skatt trzeba się zarejestrować i zamówić godzinę na wizytę, chociaż w moim skatt takiego wymogu niema.
Tu masz stronę do rejestracji pobytu razem z uzyskaniem D-numeru.
Poszukaj odpowiedniego urzędu i wyznacz datę wizyty.
www.skatteetaten.no/kontakt/kontor/skattekontor/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok