Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak oblicza się sykepenger? - Norwegia

Czytali temat:
miroslaw wojtkowski tomasz jagodziński Dominika W MultiNOR Konsultant Kasia K Ikett Personalpartner Monika Grzybowska sisman MNMN krzysztof wisniowski olka28 Nowak (2626 niezalogowanych)
1 Post
sisman
(sisman)
Wiking
Witam, na początku maja mam zaplanowany termin operacji w Polsce, wliczając czas rehabilitacji nie będę zdolny do pracy przez ok. rok. Czy może mi ktoś objaśnić na przykładzie liczb, jaki będzie miesięczny dochód sykepenger?

Przykładowo przez ostatnie 4 tygodnie pracy przed zwolnieniem zarobiłem 30 000 NOK.
Dochód za rok 2018 wyniósł 370 000 NOK
Dochód za rok 2017 wyniósł 210 000 NOK
Dochód za rok 2016 wyniósł 280 000 NOK

Będę bardzo wdzięczny jak ktoś przedstawi mi obliczenia na podstawie których NAV wylicza miesięczny sykepenger.
POZDRAWIAM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
sisman napisał:
Witam, na początku maja mam zaplanowany termin operacji w Polsce, wliczając czas rehabilitacji nie będę zdolny do pracy przez ok. rok. Czy może mi ktoś objaśnić na przykładzie liczb, jaki będzie miesięczny dochód sykepenger?
Przykładowo przez ostatnie 4 tygodnie pracy przed zwolnieniem zarobiłem 30 000 NOK.
Dochód za rok 2018 wyniósł 370 000 NOK
Dochód za rok 2017 wyniósł 210 000 NOK
Dochód za rok 2016 wyniósł 280 000 NOK
Będę bardzo wdzięczny jak ktoś przedstawi mi obliczenia na podstawie których NAV wylicza miesięczny sykepenger.
POZDRAWIAM.


Może to Co coś pomoże: www.mojanorwegia.pl/zasilek-chorobowy-aa...ebowy/chorobowe.html
Zgłoś wpis
35 Postów
grzegorz zawadzki
(gllugas)
Nowicjusz
Pierwsze 16 dni płaci pracodawca 100% czyli 7,5 godziny razy stawka na umowie , po 16 dniach płaci NAV 64,5 % średniej z ostatniego roku lub z 3 ostatnich lat ,wyliczą najkorzystniej jak sie da wien to z aytpsji bo sam chorowałe 2 razy po 6 miesięcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok