Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
LukaszLukas napisał:
Ja nie mam problemu z ujawnieniem stanu konta tylko głównie nie rozumiem dlaczego ona chce szczegółowego wyciągu.

Chce bo starasz sie o dofinansowanie. Musisz udokumentowac, ze masz za malo na to czy tamto. Nie masz zaplaca. Masz plac sam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
LukaszLukas
(LukaszLukas)
Wiking
Ale i tak to nie uprawnia jej do przeglądania szczegółowej historii mojego rachunku!!! Proszę bardzo, mogę okazać saldo na koncie oraz wpływy. To czy pieniądze wydaje na alkohol, papierosy czy inne rzeczy to nie jest jej sprawa. Jeżeli będę miał ochotę to mogę wydawać na co będę chciał a tej babie nic do tego. To są uczciwie zarobione pieniądze i nic nie tłumaczy zachowania tej urzędniczki!!! Co innego gdybym starał się o zasiłek socjalny, wtedy byłoby to jak najbardziej uzasadnione.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
napisał:
Ale i tak to nie uprawnia jej do przeglądania szczegółowej historii mojego rachunku!!! Proszę bardzo, mogę okazać saldo na koncie oraz wpływy. To czy pieniądze wydaje na alkohol, papierosy czy inne rzeczy to nie jest jej sprawa. Jeżeli będę miał ochotę to mogę wydawać na co będę chciał a tej babie nic do tego. To są uczciwie zarobione pieniądze i nic nie tłumaczy zachowania tej urzędniczki!!! Co innego gdybym starał się o zasiłek socjalny, wtedy byłoby to jak najbardziej uzasadnione.

Wydrukuj wplywy na konto z ostatnich 3 mcy. To interesuje pania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok