Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pomoc - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Borys J. Paweł Chwiejczak Joanna Kuchnicka Kasia K boj fra oszlo Magdalen@ sobek22 igi78 Marian Ola123 wiola111 Pummba13 Timon celinak2009 (869 niezalogowanych)
1 Post
wiola111
(wiola111)
Wiking
witam jestem nowa na tej grupie szukam ,,dobrych duszyczek,, którzy mi pomogą w miare możliwości chcemy z rodziną wyemigrować - szukam jakiegoś mieszkania na wynajem byśmy mieli gdzie się zatrzymać oraz w miarę informacji jak załatwić szkołę itp. formalności z góry wielkie dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Dominika W
(misia4222)
Wiking
to nie takie proste jak sie wydaje. najlepiej zeby najpierw przyjechalo jedno z was i znalazlo prace ( chyba ze juz macie) i mieszkanie. a pozniej mozecie dolaczyc na zasadzie laczenia rodzin. nikt nie wynajmie wam mieszkania ( nawet z pokojem nie jest latwo) jesli nie macie pracy tym bardziej dla calej rodziny. a wiadomo z dziecmi warunki musza jakies byc. szkola itp to odlegly temat, najpierw papierologia czyli zalatwienie numeru personalnego bo bez tego ani rusz nigdzie.
czyli:
praca legalna, mieszkanie, dokumenty, i na prawde SPORO kasy na poczatek. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
wiola111 napisał:
witam jestem nowa na tej grupie szukam ,,dobrych duszyczek,, którzy mi pomogą w miare możliwości chcemy z rodziną wyemigrować - szukam jakiegoś mieszkania na wynajem byśmy mieli gdzie się zatrzymać oraz w miarę informacji jak załatwić szkołę itp. formalności z góry wielkie dzięki

Witaj, mieszkania do wynajęcia znajdziesz tutaj: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom+i+mie...nie/mam+do+wynajecia
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok