Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
7 Postów
TheBartWP
(TheBartWP)
Wiking
Pomogłeś mi, dziękuję. A masz może doświadczenia jakieś z agencjami pracy? Mam opcje przez Adecco ale tak czytam opinie i hmm... nie wiadomo w co wierzyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(finsbury)
Nowicjusz
ja Ci powiem ze najczesciej te opinie pisza ludzie co maja jakiej problemy emocjonalne lub nie udalo se im cos osiagnac, prawda jest taka ze norwegia trzasa agencje pracy i prawie kazda praca zaczyna sie przez agencje pracy, ja pracowalem przez addeco, workszop oraz inne mi tez proponowaly. Agencja daje Ci wedke a czy ty zlowisz rybe tylko od ciebie zalezy, jedne kanntuja wiecej inne mniej itp. Od porzyszlego roku zwiazki zawodowe wywalczylu ze agencje beda musialy dac Ci stala umowe gdzie bedziesz mial placone postojowe bo czesto sie zdarza ze miedzy projektami nie ma pracy bo pan janek konsultant uznal ze mariusz bedzie lepszy od wladka na danym projekcie i janek siedzi w domu . maja to zmienci i beda musieli placic za postoj. Prawda jest ataka ze agencje powinni zlikwidowac bo de facto mialy obsadzac stanowiska na nieobecnosci pracownika a rozroslo sie do tego ze wiekszosc jest zatrudniona przez agencje i czlowieka mozna pozbyc sie z dnia na dzien...duzo by tu pisac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
TheBartWP
(TheBartWP)
Wiking
No nic, trza jechać, zobaczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok