Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Skatt - Norwegia

14 Posty
Beatka51011
(Beatka51011)
Wiking
Witam ,może ktoś orientuje się w temacie potrzebuje duplikatu ze Skatt potwierdzenia nadania numeru personalnego czy można takie coś otrzymać bezpośrednio w urzędzie ?wcześniejsze które otrzymałam w 2012r zagubiło się ,rozpoczynam nową pracę a bez tego nic nie zdziałam ?proszę o pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wg mnie nie musisz tego dokumentu okazywać nowemu pracodawcy...
...wyslij smsa lub maila ze swoimi danymi
...imie ,nazwisko,norweski pesel,adres zamieszkania,nr. telefonu.
...tyle.....
....a o duplikat na spokojnie wnioskuj w Skatt ....pisemnie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(blue7)
Wiking
Witam. Skattemelding można samemu wydrukować po zalogowaniu na altinn.no albo po przez skatteetaten.no O potwierdzenie numeru też można prosić przez skatteetaten.no albo zadzwonić 80080000. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Beatka51011
(Beatka51011)
Wiking
Dziękuję za odpowiedź oczywiście że te informacje zostały przeze mnie podane numer personalny miejsce zameldowania nr tel itd ale dostałam informację że potrzebują np karty bankomatowej ze zdjęciem gdzie ten mój numer pesonalnego widnieje lub prawo jazdy norweskie niestety prawo jazdy mam polskie a kartę bankomatowa bez zdjęcia i nr personalnego na niej nie ma jest to mój drugi pracodawca i pierwszy raz z czymś takim się spotykam ,,,zresztą podając nr personalny sam może sobie sprawdzic no przecież sama go sobie nie nadałam tylko Skatt ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(blue7)
Wiking
Witam. To dziwne że ten pracodawca o takie rzecz prosi. Niech mu Pani dostarczy potwierdzenie numeru personalnego, bo tylko to mu potrzebne do ściągnięcia Pani karty podatkowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok