Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
bojfraoszlo napisał:
...ściema i tyle
...przed chwila nie mial najmniejszych szans
...a teraz ma oferte z jednego z najlepszych Bemanningów
...bez zawodu przyjeli kogos z,, polskiej ulicy\"


Boju co w tobie tyle zawistosci ?? chlopak jedzie przeciez targac wory pewno ogloszenie co nikt nie chce na miejscu albo jakies zadupie ze same drzewa stoja. Przyjedzie, zobaczy jak jest zostanie ok pojedzie tez ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
106 Postów

(torsdag4)
Początkujący
Chuu. napisał:
Na razie z Adecco mam ofertę pracy dzisiaj w sumie i nie budwolance... (pracownik fizyczny na magazynie 140 netto [/quote]

Pomylilo Ci siez brutto. Adecco na magazyny proponuje ok 140-150 kr brutto. Wiekszosc prac jest w tym zakresie a to jest ok 100 kr netto. Pozatym zaden pracodawca nigdy nie podaje w ogloszenie netto tylko brutto wiec nie zawojujesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Chuu. napisał:
napisał:
Kolego napisz zawód i w jakim stopniu jesteś w nim samodzielny , czy masz samochód do przemieszczania się między projektami, czy stopień angielskiego jest naprawdę na poziomie normalnej komunikacji (tu co drugi Polak mówi że zna a jest na odwrót), czy masz trochę oszczędności by mieć na pokrycie kosztów np. na 1-2 msc . A ja ci napiszę czy ci warto tu jechać i nawet ci podam nazwy agencji pracy w jakie warto uderzać. Co do twoich obaw o stawkę i zarobek tu sa teraz stawki ruchome 187 nok jest najniższą a możesz iść na projekt jako fachowiec i dostać np. 230 nok lub więcej . Idzie wiosna i znów będą rekrutować . W polsce fachowcy budowlani mają teraz ok 20 pln
Umiem układać kostkę (burkarz) odwodnienie, itd...
Papiery nie mam bo robiłem na czarno i umowie do 450 euro . Mój błąd.
Budowlanka obsługiwać narzędzia umiem murowanie płytki wszystko się robiło ale nie mam pokrycia.... wiem to największy problem.
Angielski hmm (maturę podstawową zdałem co prawdą na 80 procent pisemny i ustny... ale z niemieckiego też a gdy tam pracowałem to zupełnie inaczej to wyglądało. Ale jestem w stanie dogadać się po Angielsku w życiu (praca to inne czasowniki)
Oszczędności to i 2 miesiące bym dał radę. Samochód też .
Ale dalej będę męczyć temat może ktoś się odezwie z Polskiej firmy w Norwegi zapewniający więcej godzin.
Do tego Grafik Komputerowy DTP. Ale jak patrzyłem ogłoszenia dla grafików to są faktycznie ale pojedyncze oscylujące w granicy 200-400zł pojawiające się w ENG kilka razy w miesiącu.
Dlatego chcę byle jaką pracę znaleźć żeby zaoszczędzić około 8 tys. i iść na kurs nauczyć się i coś w tym kierunku działać.
Pracy fizycznej się nie boję...


paula@cbpartner.pl tu sobie zloz cv na brukarza. Szukaja. Start ma byc w kwietniu. Polka posredniczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów
Jan Henryk Wachala
(JanHenryk)
Początkujący
A tutaj poszukują grafikow komputerowych.
To afisz o naborze .Znalazlem dxisiaj na dalekiej północy Norwegii.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok