Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypowiedzenie mieszkania - Norwegia

Czytali temat:
80 Postów
Jacek Nester
(czx)
Początkujący
Witam
Czy jezeli dostalem wypowiedzenie najmu pokoju od wlasciciela ale wysle mu pisemne odwolanie w ktorym oswiadcze ze nie zgadzam sie z powodami ktorych uzyl aby wypowiedziec mi umowe i sprawa trafi do sadu , to czy prawda jest ze koszty sprawe sadowej pokrywa strona ktora przegra ta sprawe ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
czx napisał:
Witam
Czy jezeli dostalem wypowiedzenie najmu pokoju od wlasciciela ale wysle mu pisemne odwolanie w ktorym oswiadcze ze nie zgadzam sie z powodami ktorych uzyl aby wypowiedziec mi umowe i sprawa trafi do sadu , to czy prawda jest ze koszty sprawe sadowej pokrywa strona ktora przegra ta sprawe ?



...yes
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
czx napisał:
Witam
Czy jezeli dostalem wypowiedzenie najmu pokoju od wlasciciela ale wysle mu pisemne odwolanie w ktorym oswiadcze ze nie zgadzam sie z powodami ktorych uzyl aby wypowiedziec mi umowe i sprawa trafi do sadu , to czy prawda jest ze koszty sprawe sadowej pokrywa strona ktora przegra ta sprawe ?

Czy okres wypowiedzenia jest zachowany?

Jezeli powodem jest, ze wlasciciel ma uzywac pokoj sam, albo remont, to nie wygrasz sprawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Elise napisał:
czx napisał:
Witam
Czy jezeli dostalem wypowiedzenie najmu pokoju od wlasciciela ale wysle mu pisemne odwolanie w ktorym oswiadcze ze nie zgadzam sie z powodami ktorych uzyl aby wypowiedziec mi umowe i sprawa trafi do sadu , to czy prawda jest ze koszty sprawe sadowej pokrywa strona ktora przegra ta sprawe ?

Czy okres wypowiedzenia jest zachowany?
Jezeli powodem jest, ze wlasciciel ma uzywac pokoj sam, albo remont, to nie wygrasz sprawy.



...i ten najwazniejszy powod
...zastanow sie głeboko czy wynajmujacy nie ma racji.....
...a jak na trzezwo uznasz ze tak to sądż się...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów
Jacek Nester
(czx)
Początkujący
Ogolnie to sie nie bede sadzil bo juz nie chce tam mieszkac odkad sie zorientowalem ze mi wlasciciel kradnie poczte ze skrzynki. Dodatkowo w wypowiedzeniu oprocz powodow dla ktorych dal mi wypowiedzenie dopisal jako drugi powod ze planuje uzywac pokoju do wlasnych celow. Widocznie czuje ze w sadzie moze przegrac wiec dlatego zabezpieczyl sie rowniez takim stwierdzeniem. Wiec tak czy siak bede sie msuial wyprowadzic. bylem tylko ciekaw czy mnie straszy kosztami rozprawy czy rzeczywisci tak jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok