Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Innsynsraport - Norwegia

Czytali temat:
marek przydzial Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Kasia K boj fra oszlo ja ja RafalKludkowski Dawid Kardas Łukasz Ch szymon75wlkp (1334 niezalogowanych)
57 Postów
szymon75wlkp
(szymon75wlkp)
Nowicjusz
Czy każdy użytkownik systemu Altinn otrzyma Innsynsraport? Ja założyłem konto na początku roku i dlatego pytam. Czy jest to potrzebne do korekty podatku? Ciągle nie mam trekkoppgave od swego pracodawcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalKludkowski
(RafalKludkowski)
Wiking
Każdy użytkownik systemu Altinn może zamówić sobie na swoim profilu Innsysrapport. Dokument ten potrzebny jest do sprawdzenia poprawności zaraportowanych dochodów oraz zaliczki podatkowej, więc jest potrzebny do korekt podatkowych oraz rozliczeń podatkowych (MultiNOR zazwyczaj zamawia i ściąga ten dokument samemu, jeśli tylko otrzymał od klienta dostęp do swojego konta na stronie Altinn.no). Każdy pracownik powinien otrzymać od pracodawcy roczne zestawienie dochodów do 15.02.2018 roku. Zazwyczaj pracodawcy robią to jednak do końca lutego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
szymon75wlkp
(szymon75wlkp)
Nowicjusz
Od kiedy można zamawiać na Altinnie Innsysrapport? Czy to to samo co A-ordningen? Jak obecnie nazywa się takie roczne zestawienie dochodów. Czy to ciągle lonns og trekkoppgave czy teraz nazywa się to inaczej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
szymon75wlkp napisał:
Od kiedy można zamawiać na Altinnie Innsysrapport? Jak obecnie nazywa się takie roczne zestawienie dochodów. Czy to ciągle lonns og trekkoppgave czy teraz nazywa się to inaczej?


...pracodawca powinien ci wysłać do konca lutego
...czy tez wszystkie instytucje które placily ci wynagrodzenie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
szymon75wlkp
(szymon75wlkp)
Nowicjusz
bojfraoszlo napisał:
szymon75wlkp napisał:
Od kiedy można zamawiać na Altinnie Innsysrapport? Jak obecnie nazywa się takie roczne zestawienie dochodów. Czy to ciągle lonns og trekkoppgave czy teraz nazywa się to inaczej?
...pracodawca powinien ci wysłać do konca lutego
...czy tez wszystkie instytucje które placily ci wynagrodzenie

Czyli jeszcze ma czas? jak się teraz takie zestawienie nazywa? On nie jest już moim pracodawcą i chcę do niego napisać, ale muszę wiedzieć o co prosić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
SAMMENSTILLING TIL INNTEKTSMOTTAKER FOR: 2017
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
szymon75wlkp
(szymon75wlkp)
Nowicjusz
bojfraoszlo napisał:
SAMMENSTILLING TIL INNTEKTSMOTTAKER FOR: 2017
Czy są tam również wyszczególnione koszty pracodawcy? Mam na myśli feriepenger, Arbeidsgiveravgift, OTP? Czy jest możliwe, że pracodawca nie opłacał mi np OTP? Czy to też tam sprawdzę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok