Jaki dochod wpisać przy wniosku o kartę podatkową? Lepiej większy niż sie zakłada, czy na odwrót? Dodam, ze wole aby od razu pobierali wieksza zaliczkę na podatek i aby byl zwrot , niż później dopłacać.
8 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no