Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pomoc finanasowa na rozpoczęcie własnej działalnosci?? - Norwegia

10 Postów
marcela mrozowicz
(marcela35)
Wiking
hej szukałam w lupce ale nic nie znalazłam konkretnego na temat pomocy w rozpoczęciu własnej działaności. a wiec, mam odłozone jakaś częsc sumy na rozruch firmy ale to nie jest wystrczajaco dużo aby zdziałać w tym kierunku. czytałam że moge sie starac o dofinansowanie ale tak naprawde nie ma podane nic konkretnego ani sensownego. innovasjon norge odpada bo oni pomagaja tylko jesli czegoś nie ma jeszcze na rynku. a to co ja chciałamym otworzyc jest ogromny popyt ale w moim rejonie nie ma nic takiego. a może starał sie ktoś o dofinansowanie z komuny, banku i jak to wygląda? jakie są przedziały i ile można uzyskać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
marcela35 napisał:
hej szukałam w lupce ale nic nie znalazłam konkretnego na temat pomocy w rozpoczęciu własnej działaności. a wiec, mam odłozone jakaś częsc sumy na rozruch firmy ale to nie jest wystrczajaco dużo aby zdziałać w tym kierunku. czytałam że moge sie starac o dofinansowanie ale tak naprawde nie ma podane nic konkretnego ani sensownego. innovasjon norge odpada bo oni pomagaja tylko jesli czegoś nie ma jeszcze na rynku. a to co ja chciałamym otworzyc jest ogromny popyt ale w moim rejonie nie ma nic takiego. a może starał sie ktoś o dofinansowanie z komuny, banku i jak to wygląda? jakie są przedziały i ile można uzyskać?

Hej, tutaj zapytaj: www.mojanorwegia.pl/porownanie-pozyczek
Zgłoś wpis
10 Postów
marcela mrozowicz
(marcela35)
Wiking
dzieki bardzo:*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok