Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
telekomunikacja napisał:
juz patrzyłem.wysyłam i cisza.rozglądam sie za pracą.potrzebuje wskazówki lub namiary.a jak nie to w styczniu heja w ciemno.

jak długo wysyłasz?... teraz tak do 3,8 stycznia to na pewno bedzie cisza...poza tym od listopada do marca to sezon martwy-zima tutaj to normalne,norwedzy spią...wiec jesli chcesz przyjechac w ciemno t lepiej w marcu,większe szanse na prace...ci co mieszkaja tutaj to wiedza co oznacza zima dla poszukujacych lub tracących prace zrobisz jak uwazasz lecz radze ci nie wychylac się w styczniu z przyjazdem,jeszcze w ciemno...przeczekaj...powaznie

tak na marginesie to styczen jest najgorszym miesiącem w poszukiwaniu pracy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kasia Tłumacz
(kasiatlumacz)
Wiking
Witam. Jeśli szukasz pracy w Norwegii to wykonuję tłumaczenia i korektę CV dostosowując je do standardów norweskiego rynku pracy. Zachęcam do kontaktu.

Kontakt tel.:
z Polski + 48 58 743 07 53
z Norwegii + 47 21 999 409
lub mailowy tlumacz@multinor.no
Zgłoś wpis
8929 Postów
Maniak
telekomunikacja napisał:
..
OPANUJ SIĘ ... !!! .
...wszak są JUŻ ŚWIĘTA ...
... PRZESILENIA PÓŁNOCNEGO ...
---
Zapamiętaj sobie na ZAWSZE ... Norge to nie Polska ...
---
TU praca ... jest jedynie ... DODATKIEM DO ŻYCIA DOCZESNEGO !!! ...
---
Nigdy odwrotnie...
---
Teraz jest okres ŚWIĄT...
---
Dlatego daj Se siana pode Obrus .... i ŚWIĘTUJ ... dopóki jest na to czas ... !!!
---
POZDRAWIAM
---
ACH I OCH ... !!! .
...ŚWIĘTA ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
nie licz na odp od innych,bo się ludziom znudziło odpowiadac na ten temat,,,nie jeden pytał,pyta i pytać będzie o pracę,,,nikt namiarów ci nie da,bo jesli nawet to nikomu się nie chce...na pomoc nie licz,bo wielu szukało pracy samemu i czasami mase czasu,więc wychodza z założenia takiego: szukaj sam,jak ja szukałem...ja nie jestem w stanie ci dac namiarów,ale dałam ci szczerą radę,która myślę,że nie przyjąłeś sobie do serca,ale to już nie mój problem...droga wolna tylko jak przyjedziesz teraz to weż więcej gotówki i bardzo ciepłe ubrania.Jak nie masz sie gdzie zatrzymac,to teraz zamawiał pokój w najtańszym hotelu,bo przyjężdzajac na miejsce możesz go nie otrzymac,lub przez fora poszukaj pokoju...bo z finn,no lub hybel.no mozesz nic nie złapac,bo nie masz kontraktu o prace...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marcin kołodziejczyk
(marcin1246)
Wiking
Witam ponawiam moją prośbę (zapytani) z przed roku o prace na koparce
obecnie pracuje w Polsce na kamieniołomie na koparce komatsu pc 210
jestem skłonny się zrewanżować za pomoc w znalezieniu pracy.





Pozdrawiam
Marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
292 Posty
Stały Bywalec
a jak ze znajomoscia norweskiego u Ciebie???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
marcin kołodziejczyk
(marcin1246)
Wiking
Z Norweskim kiepsko!?!.z angielskim już lepiej
ale mam zamiar wybrać się na kurs językowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
czy wy ludzie uzywacie mózgu?te ogłoszenia o pracę to tylko spamy na forach...no ale mimo wszystko powodzenia w poszukiwaniu pracy...oszalec można wciąż te same pytania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
ala rzepka
(alarzepka)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Pl patrPl
(Pl patrPl)
Nowicjusz
alarzepka napisał:
Ma Pan numer personalny? Czy na Pan angielski? Poszukujemy pracownikow. Monia AS. Prosze wyslac Cv na alicja@monia.no
5 LAT NA WAS CZEKAL
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mietek-89
(mietek-89)
Wiking
Heheh, jak już jesteśmy przy temacie koparek i minikoparek to polecam wam firmę, u której zakupiłem łyżki do koparek - zmg.pl/13-lyzki-do-koparek szczerze? nie ma lepszych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok