Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam pracy tzw. złota rączka - Norwegia

5 Postów
adam7411
(adam7411)
Wiking
Witam
Z końcem października i początkiem listopada zamierzam się przenieść w okolice Bergen. W związku z tym poszykuję pracy w tej okolicy, praca przy remontach ( płytki, okna, drzwi, g-k, elektryka ). Zdolności manualne, oklejanie aut i reklama zewnętrzna. W polsce przez 8 lat wraz z szwagrem prowadziłem małą firmę remontową ale jak to w rodzinie... Z wykształcenia technik budowlany- dokumentacja budowlana. Mam 42 lata posiadam prawo jazdy kat. B C , polskie uprawnienia SEP.
Ewentualnie inna praca dla cierpliwych i skrupulatnych. Języka norweskiego zaczynam się uczyć a język angielski w podstawach.
Pozdrawiam czytających i życzę miłego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
tommas2
(tommas2)
Wiking
Złota raczka?? włamywacz??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
adam7411
(adam7411)
Wiking
Hmmm...nawet o tym nie pomyślałem jakbym napisał lepka rączka to tak...a jak widzę raczej niektórym chodzi o żarty a nie o ewentualną pomoc w znalezieniu pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomzynski
(Tomzynski)
Wiking
Proponuje kontakt z norweskimi pracodawcami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
adam7411
(adam7411)
Wiking
To sprawa oczywista ale pozostaje bariera językowa szukałem poprzez agencje pośrednictwa ale ich wymagania są dość duże. Liczę na zainteresowanie wsród polskich pracodawców lub osób które które pomogą taką pracę znaleźć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Jeżeli masz pojęcia o ogólnej budowlance, drobne naprawy wykonujesz wzorowo i w przystępnej cenie tak żeby klient był zadowolony i żebyś Ty dobrze na tym wyszedł to moment masz klientów i zleceń. Zaczyna się od wymiany bateri u klienta a na dowidzenia gadka szmatka co jeszcze Pan robi?
Malowanie ? Tak elektryka? Tak
To się do Pana odezwę i już masz większe roboty. Pomalujesz dobrze to kontakt idzie dalej. I się uruchamia poczta pantoflowa.
Oczywiście warto jest ciągle poszerzać usługi:
uprawnieniaelektryczne.pl/uprawnienia-energetyczne-g2/

I zastanowić sie nad zrobieniem sobie na przykłąd takich szkoleń energetycznych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok